Bakon BK932 Ayarlanabilir Kalem Havya 80W

En uygun ısı seviyesi ile lehimleme işlemi yapmayı sağlayan Bakon BK932 Ayarlanabilir 80W Kalem Havya üzerindeki Isı ayar düğmesi sayesinde verimli çalışma olanağı verir. Hassas ısı değerini belirleme, sapma olmadan ayarlama imkanı başarılı sonuç almayı sağlar. 

Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktı

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

[1] Adet BK932 Ayarlanabilir Kalem Havya 80W

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu.

Marka
Bakon
Model 
BK932                 
Ürün Kodu
12.02.09.32
Güç Tüketimi 
80W
Sıcak Hava Sıcaklık Aralığı 
180 ℃~450 ℃    
Yeniden ısıtma süresi 10 saniye
Havya Uç Modeli Uç ∅8.1×56.8 mm
RezisdansBK 1321 PTC Seramik 
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃ / 32~104 ℉
Depolama Ortamı/Sıcaklığı
-20~80 / -4~176 ℉ / 35%~60%             
Ekran Tipi
 Analog      
Isınma Süresi 
10 Saniye 
Sıcaklık Kalibrasyonu
± 80 ℃ 
Ağırlık170gr
 • Bakon BK932 Ayarlanabilir 80W Kalem Havya yüksek mukavemete ve maksimum ısı direncine sahip şeffaf PC malzemeden yapılmıştır.
 • Tasarımındaki Seramik rezistans sayesinde, uzun kullanım ömrü, hızlı ısınma, mükemmel sıcaklık kontrolüne sahiptir. Üretim aşamasında metal aksamında kullanılan Paslanmaz çelik kaplama sayesinde mükemmel hızlı ısı dağılımına sahiptir.
 • Sabit sıcaklık teknolojisi, 200 ℃ -450 ℃ sıcaklık aralığı isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Bu şekilde enerji tasarrufu ve çevre koruması sağlar.
 • Küçük boyutuyla hafiftir ve ergonomiktir, uzun süreli kullanım için uygundur. Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda manuel sıcaklık kalibrasyonu için tasarımına dahil edilen potansiyometre ile kalem havya kalibre edilebilir.
 • Elektronik Ürün Montajı
 • Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
 • Elektronik Bakım Ürünleri
 • Elektrikli Lehimleme İşlemi
 • Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
 • Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
 • Üniversite, Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz