HAKKIMIZDA

Deneyim, bilgi, uzmanlık ve global işbirlikleri..

Gücünü, uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikiminden alan DK Elektronik, fark yaratma ilkesiyle yola çıktı. Geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile de kısa sürede amacına ulaştı. Elektronik sektörü; hızla büyüyen, diğer tüm sektörlerin gelişimini etkileyen ve ülke ekonomisinde önemli rol oynayan bir pazardır. Bu bilinçle hareket eden firma, her yıl çıtasını daha da yükseltip sektördeki konumunu güçlendirdi.

Bugünkü noktaya gelmesini sağlayan ise; uzman kadrosu, güçlü finansal yapısı, istikrarlı büyüme politikası, teknoloji yatırımları ve müşterisini ön planda tutan çalışma anlayışı gibi temel unsurlar oldu.

Uluslar arası standartlarda yenilikçi ürünler...

kuruluşundan bu yana sürekli gelişim grafiği sergileyen DK Elektronik, yenilikçi yaklaşımla üstlendiği öncü rolü sürdürüyor.

UPX, Bakon ve Jimihome gibi uluslararası markaların Türkiye distribütörlüklerini yaparak, en son teknolojik yenilikleri pazara sunuyor. Başarı yolculuğu 2010’da başlayan DK Elektronik; 2030 yılında ‘lider’ olma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken, dünya ölçeğinde saygın markalar yaratmayı da planlıyor

Müşteri Memnuniyeti

Faaliyetlerinin odağına %100 müşteri memnuniyetini koyan firma, müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri ile fikirlerini dikkate alarak iş süreçlerini geliştiriyor.Müşteri Memnuniyeti sağlayarak kalite politikasını geliştirmiş. “Standartları takip ederek, teknolojik

yenilik ve sürekli iyileştirme”. İlkesi ve Güvenilir kalitesi ile İstikrarlı performans, benzersiz görünüm
ve yüksek kaliteli hizmet ile , ‘’Tüm ürünlerini’’ ön plana çıkarmaktadır

Güvenirlik prensibi ve sürdürülebilirlik temeli üzerine kurulu çalışma anlayışından ödün vermeden, tasarımdaki ve teknolojideki deneyim ve bilgi birikimi sayesinde dünya standartlarında ürünler sunuyor. İş ortakları ve nihai tüketici nezdinde sağladığı güven ile de başarısını taçlandırıyor.

Profesyonel üretim prosedürleri

Ürün geliştirmede en yeni teknolojik ekipmanları kullanan; Ar-Ge, tasarım, örnekleme, üretim ve tüm test süreçlerinde profesyonel üretim prosedürlerini ilke edinen; ISO 9001 UKAS CE TÜVGS E13 CB SGS SGSTUV gibi birçok kalite sertifikasına sahip, alanında lider kuruluşlar ile çözüm ortaklığı yapıyor. Uluslararası markalarla işbirliği çerçevesinde kendi tasarımı ile de kaliteli ürünler geliştiriyor. Tescilli markalarda ve fason olarak üretimi gerçekleştirilen tüm ürünlerde, her aşama dünya standartları ölçeğinde titizlikle kontrol ediliyor.