Hakkımızda

Deneyim, Bilgi, Uzmanlık, Global işbirlikleri...

G

ücünü, uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikiminden alan DK Elektronik, fark yaratma ilkesiyle yola çıktı. Geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile de kısa sürede amacına ulaştı. Elektronik sektörü; hızla büyüyen, diğer tüm sektörlerin gelişimini etkileyen ve ülke ekonomisinde önemli rol oynayan bir pazardır. Bu bilinçle hareket eden firma, her yıl çıtasını daha da yükseltip sektördeki konumunu güçlendirdi. Bugünkü noktaya gelmesini sağlayan ise; uzman kadrosu, güçlü finansal yapısı, istikrarlı büyüme politikası, teknoloji yatırımları ve müşterisini ön planda tutan çalışma anlayışı gibi temel unsurlar oldu.

Kuruluşundan bu yana sürekli gelişim grafiği sergileyen DK Elektronik, yenilikçi yaklaşımla üstlendiği öncü rolü sürdürüyor. Sunline, HoldPeak ve Jakemy gibi uluslararası markaların Türkiye distribütörlüklerini yaparak, en son teknolojik yenilikleri pazara sunuyor. Başarı yolculuğu 2010’da başlayan DK Elektronik; 2020 yılında ‘lider’ olma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken, dünya ölçeğinde saygın markalar yaratmayı da planlıyor.

Uluslararası Standartlarda Yenilikçi Ürünler...

F

aaliyetlerinin odağına %100 müşteri memnuniyetini koyan firma, müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri ile fikirlerini dikkate alarak iş süreçlerini geliştiriyor. Güvenirlik prensibi ve sürdürülebilirlik temeli üzerine kurulu çalışma anlayışından ödün vermeden, tasarımdaki ve teknolojideki deneyim ve bilgi birikimi sayesinde dünya standartlarında ürünler sunuyor. İş ortakları ve nihai tüketici nezdinde sağladığı güven ile de başarısını taçlandırıyor.

Ürün geliştirmede en yeni teknolojik ekipmanları kullanan; Ar-Ge, tasarım, örnekleme, üretim ve tüm test süreçlerinde profesyonel üretim prosedürlerini ilke edinen; ISO 9001, UKAS, CE, TÜVGS, E13, CB SGS, SGSTUV gibi birçok kalite sertifikasına sahip, alanında lider kuruluşlar ile çözüm ortaklığı yapıyor. Uluslararası markalarla işbirliği çerçevesinde kendi tasarımı ile de kaliteli ürünler geliştiriyor. Tescilli markalarda ve fason olarak üretimi gerçekleştirilen tüm ürünlerde, her aşama dünya standartları ölçeğinde titizlikle kontrol ediliyor.
Teknik servis ve satış sonrası hizmet kalitesiyle de müşteri memnuniyetini hedefleyerek, JAKEMY el aletleri; SUNLINE ısı kontrollü havya istasyonları, silikon tabanca, masa tipi mercek büyüteç grupları; HOLDPEAK ölçüm ve test cihazları için yedek parça desteği veriyor.

  • Yönetim Ofisi:
  • Yalı Mah Toselvi Cad MAİ Residance B Blok No:100 Kat:13 D:116-117 Kartal-İstanbul
  • Lojistik Servis ve Destek Merkezi:
  • Manolya Caddesi Dadaloğlu Sok No:3/B Soğanlık-Kartal-İstanbul
  • Tel : 0216 452 40 04
  • Fax : 0216 452 40 05
Bize Ulaşın

Onlar Bizi Tercih Ettiler