Bakon BK606S Ayarlanabilir Dijital 90W Kalem Havya

En uygun ısı seviyesi ile lehimleme işlemi yapmayı sağlayan Bakon BK606S dijital ekrana sahip ayarlanabilir 90W Kalem Havya, Ekranda görüntülenen sıcaklığı 200 ila 430 derece arasında ayarlayabilen küçük ama son derece etkili bir havyadır . Kolayca erişilebilen iki büyük düğme ve net bir Renkli LED ekran yardımıyla istediğiniz sıcaklık seviyesini kolayca ayarlayabilir ve ardından cihazın bu sıcaklığa ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.  Silikon sap sağlam bir tutuş sağlar ve bileşenlerin veya kabloların hassas şekilde lehimlenmesine olanak tanır. Cihaz aynı zamanda son derece hafiftir ve yalnızca 165 gram ağırlığındadır . 90 Watt güç havyanın hızlı ısınmasını ve verimli çalışmasını sağlar. Bakon BK 606S’in bir diğer avantajı ise çok uzun kullanım ömrü ve arızasız çalışmasıdır . Bu özellik onu profesyonel kullanım için mükemmel kılar…
 
 

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

[1] Adet 606S Kalem Havya

[1] Adet Metal Alaşım Sehpa

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

Marka 
Bakon 
Model 
BK606S
Ürün Kodu
12.02.06.06
Güç 
90 Watt
Çalışma Voltajı 
AC 230V 50HZ
Sıcaklık Aralığı 
200~450℃/212~896℉
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV
Topraklama Direnci 
≤2Ω 
Akım Direnci
≤1,5mA
Rezistans Modeli 
BK1370 
Lehimleme Havya Uç Modelleri 
Bakon 900 Serisi Tüm Modeller 
Güç Kablosu Uzunluğu 
1,7 MT 
Ekran 
LED Ekran
Ağırlık 
165gr
 • Bakon BK606S Ayarlanabilir 90W Kalem Havya yüksek mukavemete ve maksimum ısı direncine sahip Mat PVC malzemeden yapılmıştır.
 • Tasarımındaki Seramik rezistans sayesinde, uzun kullanım ömrü, hızlı ısınma, mükemmel sıcaklık kontrolüne sahiptir. Üretim aşamasında metal aksamında kullanılan paslanmaz çelik kaplama sayesinde mükemmel hızlı ısı dağılımına sahiptir.
 • Bakon BK606S Ayarlanabilir Dijital 90W Kalem Havya, sabit sıcaklık teknolojisi, 200℃-450℃ sıcaklık aralığı isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Bu şekilde enerji tasarrufu ve çevre koruması sağlar.
 • Küçük boyutuyla hafiftir ve ergonomiktir, uzun süreli kullanım için uygundur. Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda digital sıcaklık kalibrasyon özelliği ile kalem havya kalibre edilebilir.
 • Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.
 • Elektronik Ürün Montajı
 • Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
 • Elektronik Bakım Ürünleri
 • Elektrikli Lehimleme İşlemi
 • Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
 • Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
 • Üniversite, Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz