Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu

Bakon BK701 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin lehimlenmesi ve sökülmesi için gerekli olan istasyon ile yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için birlikte tek gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.

Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu; çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

 • Sök/tak şeklinde tasarlanmış olan rezistans değişim gerektiğinde kolay ve pratik bir şekilde değişim yapılabilmesi için soketli tasarlanarak üretilmiştir..
 • Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için güvenlik açısından mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir.
 • Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir.
 • Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok her iki istasyon için tek LED dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.
 • Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun hava debisi de farklı değerlere ayarlanabilmektedir.
 • Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.
 • Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu Lehimleme bölümü için ise 1-60dk aralığında uyku programlaması gerçekleştirebilme özelliğindedir.
 • 1-60 dk aralığında dilediğiniz süre için lehimleme kol uyku düzeneğini ayarlayabileceğiniz gibi, sıcak hava ünitesinin de otomatik uyku programı haricinde 0-60dk zaman aralığında belirleyeceğiniz süre içerisinde de uyku fonksiyonu programını düzenleyebilirsiniz.
 • Gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
 • Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya tasarımındaki bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer.
 • Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu; sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu ile sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; dilerseniz fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz.

[1] Adet BK602S Ana Ünite

[1] Adet Lehim Kolu                     

[1] Adet Lehim Kolu Standı

[1

[1] Adet SBK8586 Ana Ünite

[1] Adet SBK907E Lehimleme Kol             

[1] Adet Lehimleme Kol Sehpası

[1] Adet Sıcak Hava Kolu

[1] Adet Sıcak Hava Kolu Sehpası

[2] Adet Nozul 

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Teknik Servis Formu

[1] Adet Garanti Belgesi

] Adet Sıcak Hava Kolu

[1] Adet Sıcak Hava Kol Standı

[2] Adet Çapraz Vidalar 

[5] Adet Nozul

Marka 
Bakon
Model 
SBK8586        
Ürün Kodu
12.22.85.86
Güç Tüketimi 
760W
Sıcak Hava Sıcaklık Aralığı 
100℃~500℃
Lehimleme Havya Gücü/Sıcaklık Aralığı 
60W 200 ℃~480 ℃    
Hava Hacmi Aralığı/Maksimum Hava Hacmi 
120L/Min dk
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃/32~104 ℉
Depolama Ortamı/Sıcaklığı
-20~80/-4~176 ℉ /%35~%60
Ekran Tipi
LED Ekran          
Fan Tipi
Fırçasız Vortex Fanı
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon 
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D. 
Lehimleme İstasyon Ünitesi Giriş Voltajı 
 AC 24V 50/60Hz
Programlanabilir/Otomatik Uyku 
✓ 
Fan Arıza Uyarısı
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓ 
Düşük Sıcaklık/Yüksek Sıcaklık Uyarısı
✓ 
 Rezistans/Sensor/Arıza/Kısa Devre Koruma
✓ 
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV
Topraklama Direnci 
≤2Ω
Lehimleme Kol Modeli 
SBK907E  
Sıcak Hava Kol Modeli 
SBK 8586
Uyumlu Havya Uç Modeli
Bakon BK900 Serisi Havya Uç
Lehimleme Kol Rezistans Modeli 
BK1327
Sıcak Hava Kol Rezistans Modeli 
BK853S               
Boyutlar160x95x141 mm                        
Ağırlık
≈2.5Kg/≈2.7 kg

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

          –  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz