Bakon BK701 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu

Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir. Son derece sessiz çalışan Bakon BK701 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık Çift  LED dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.

Bakıma daha az ihtiyaç duyması, diyafram pompanın mükemmelliğini daha da artırıyor. Sök/tak şeklinde tasarlanmış olan rezistans değişim gerektiğinde kolay ve pratik bir şekilde değişim yapılabilmesi için soketli tasarlanarak üretilmiştir.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

  • Son derece sessiz çalışan Bakon BK701 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık Çift  LED dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.
  • Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir.
  • Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir.
  • Son derece sessiz çalışan Bakon BK701 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık Çift  LED dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.
  • Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra, Bakon BK701 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunu sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar,
  • sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak seçim yapabilirsiniz. Bakıma daha az ihtiyaç duyması, diyafram pompanın mükemmelliğini daha da artırıyor. Sök/tak şeklinde tasarlanmış olan rezistans değişim gerektiğinde kolay ve pratik bir şekilde değişim yapılabilmesi için soketli tasarlanarak üretilmiştir.

Diyafram Pompa/Kompresör Avantajları

  • Yüksek Verim
  • Sıcak hava kolu son derece hafif ve kullanımı daha ergonomiktir.
  • Isıtıcı elemanların çalışma bittikten sonra daha hızlı soğuması sağlanır.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Az bakım gerektirir.

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

[1] Adet BK701 Ana Ünite
[1] Adet Sıcak Hava Kolu    
[1] Adet 907B Lehimleme Kolu
[3] Adet Nozul
[1] Adet BK506 Lehimleme Sehpası
[1] Adet 220V Güç Kablosu
[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] AdetGaranti Belgesi

[1] AdetTeknik Servis Formu

 

 

 

 

 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
2.7 Kg

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz