Bakon SBK936D+ Isı Kontrollu Havya

Sektör profesyonellerinin lehimleme işlemlerindeki hız ve maksimum performans ihtiyacına Bakon SBK936D+ Isı Kontrollü Havya İstasyonu cevap veriyor. Kompakt bir tasarıma sahip ısı ayarlı havya; ergonomik dizaynı ile de kullanım kolaylığı sağlar. Sahip olduğu benzersiz ”arıza tespit uyarı sistemi” sayesinde de size güvenli çalışma koşulları yaratır.

Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra, Bakon SBK936D+ Dijital Isı Kontrollu Havya İstasyonu sıcaklık değerlerinde sapma olasılığında kasa üzerinde bulunan kalibrasyon düğmesi ile kalibre edilebilmektedir. Ana Ünite ön panelde bulunan sıcaklık değer tablosu fahrenhayt veya santigrat olarak okunabilecek şekilde düzenlenmiştir.

Lehim istasyonu, çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

 

[1] Adet SBK936D+  Ana Ünite

[1] Adet BK907D+ Lehimleme Kolu  

[1] Adet Lehimleme Kol Sehpası

[1] Adet Temizleme Süngeri

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Teknik Servis Formu.

.

Marka 
Bakon 
Model 
SBK936D+ 
Ürün Kodu
12.22.09.37
Ana Ünite Güç 
60 Watt
Lehimleme Kol  Gücü
60 Watt
Sıcaklık Aralığı
180 ℃~480 ℃   
Sıcaklık Kararlılığı( Stabillitesi)
±3 25 / 45
Çalışma Ortam Isısı 
0~40 ℃/32~104 ℉   
Depolama Ortam Isısı
-20~80/-4~176 ℉/%35~%60
Sıcaklık Kalibrasyonu
±50℃ Dijital Kalibrasyon
Programlanabilir Uyku
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓ 
Düşük Sıcaklık/Yüksek Sıcaklık Uyarısı
Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓ 
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV  
Voltaj (Topraklama)  Topraklama Direnci 
 
≤2Ω
Lehimleme Kol Modeli 
BK907D+
Uyumlu Havya Uç Modeli
BK 900 Serisi Havya Uç Modelleri
Rezistans
BK1321
Boyutlar
115×90×140 mm
Ağırlık
2 Kg
 • Bakon SBK936D+ Sadece Isı Ayarlı Havya Değildir

Kullanıcı panelinde bulunan tuşlara basarak en uygun ısı seviyesi ile lehimleme işlemi yapmayı sağlayan Bakon SBK936D+Isı Kontrollu Havya İstasyonu yine üzerindeki tuşlara ile size dijital olarak kalibrasyon yapabilmek imkanı sunar ayrıca ; üzerindeki dijital LED ekran sayesinde verimli çalışma olanağı verir. Hassas ısı değerini belirleme, sapma olmadan ayarlama ve ekrandan okuyabilme imkanı başarılı sonuç almayı sağlar.

 • ESD Tasarım 
(Elektro Statik Deşarj) ve güvenli kullanım imkanı yaratan arıza tespit ve uyarı sistemi ile donatılan Bakon SBK936D+Isı Kontrollu Havya İstasyonu, hafif ve kompakt yapısıyla rahatlıkla kullanılmaktadır.
 
 • Otomatik veya Ayarlanabilir Uyku ve Kapanma Modu Sayesinde  Havyanın Kullanım Ömrünü Uzatın…  
Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanı sıra, Bakon SBK936D+Isı Kontrollu Havya İstasyonu çalışma esnasında kullanıma ara verip lehimleme kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ve ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Otomatik uyku süresi 20 dakikadır, hareket ettirdiğinizde lehimleme havya uyku pozisyonundan çıkacaktır.

 • Daima Güvenli Çalışmak İçin, Önce Güvenlik.. 
Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık LED dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.
Bakon SBK936D+Isı Kontrollü Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz lehimleme çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
 
 • Kalibrasyon Çok Kolay  Üstelik Dijital 
Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle ayarladığınız sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ön kullanım panelindeki tuşlar ile dijital kalibrasyon fonksiyonu sayesinde kolayca sıcaklığı doğru değerlere sabitleyebilirsiniz.
 
Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.  
 • Elektronik Ürün Montajı
 • Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
 • Elektronik Bakım Ürünleri
 • Elektrikli Lehimleme İşlemi
 • Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
 • Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
 • Üniversite, Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Bakon Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz