Bakon BK123 ESD Gri Antistatik Örtü

Elektronik yarı iletken cihazlar, elektronik bilgisayarlar, elektronik iletişim ekipmanları ve entegre devreler gibi mikro elektronik endüstrisindeki üretim atölyelerinde ve gelişmiş laboratuvarlarda statik elektriğin neden olacağı hasarları ortadan kaldırmak için çalışma ortamında bulunan masa/tezgahlara, topraklama kablosu ile birlikte toprak hattına bağlanarak anti-statik örtüler döşenmelidir.
Çalışma yüzeyi insan vücudunun statik elektriğini de serbest bırakır, çalışılan cımbız ve el aletleri ile insan vücudu ve çalışma masası ile temas edecektir. Bu durumda büyük ölçüde tek tip bir potansiyel elde edilebilir. ESD Örtü kullanımlarında ise  elektrostatik duyarlılığa sahip cihaz (SSD), sürtünme şarjı gibi elektrostatik boşalma geniş aralıklı yüzey bandı tarafından emilir. Elektrostatik koruyucunun etkisi elde edilerek antistatik masa örtüsüne bağlanan antistatik bileklik ile çalışan personelde topraklanarak statik elektriğin vereceği hasarlardan korunmuş olur 
Bakon BK123 ESD Yeşil Antistatik Örtü; çift katmanlı kompozit bir yapıya sahiptir. Üst katman 0.3/0.5mm kalınlığında antistatik özellikli malzeme ile alt katman ise 1,5/1,7mm kalınlığında iletken özelliğinde sentetik kauçuktan üretilmiştir.
 
Uzun hizmet ömrüne sahip Bakon BK123 ESD Mat; asit, alkol, kimyasal solvent vb..direncine sahiptir. Dayanıklı ve temizlemesi kolay üründür.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikasınını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen  tıklayınız.

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

1 Rulo  ESD Masa Örtüsü 1x10mt 2mm kalınlıkta

Marka 
Bakon
Model
BK123              
Ürün Kodu
12.02.01.23
Tanımlama 
ESD Masa Kaplaması 
Renk 
Gri
Gerilme Direnci
3,6MPA    
Kopma/Uzama 
%188
Dik Açı Yırtılma Mukavemeti
2,6KN/M
Esneklik Yüzdesi
%14
Darbeli Gevşeme Sıcaklığı 
250℃ (Hasar yok)
Sıkıştırma Kalıcı Değişim Oranı 
%25:17.9 Sıkıştırma 700℃x22H
Sıcaklık Direnci 
300℃
Yüzeysel Direnç Aralığı
106Ω Rs 109Ω
Uygunluk 
IEC-61340        
Kalınlık 
2mm
Genişlik 
1mt
Uzunluk 
10mt
Ağırlık 
28/30 kg       

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

S.S.S.

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz