UPX 605B Led Işıklı El Büyüteci

Darbelere dayanıklı olarak tasarlanan el merceği uzun kullanım ömrüyle en önemli yardımcılarınızdan biri olacak. 3X  4.5X, 25X büyüteç; okuma, görüntüleme haritaları, ekipmanı kontrol etmek gibi nesneleri gözlemlemek, saat gibi mekanik ürünleri  onarmak, gözlemlemek için idealdir.
 
138 mm büyük cam lens yüksek kaliteli kalınlaşmış cam, çizilmeye dayanıklı ve parlama önleyici, okuma için büyük bir deneyim sağlar. Berrak bir görüş ve verimli çalışma imkanı verir. Okuma ve doğal keşif için mükemmeldir.
Kaymaz yumuşak kauçuk tutamak-kauçuk sarılmış yumuşak sap tasarımı tutmak için rahat ve yorulma hissi duymadan uzun okuma süresi için idealdir.
 
Tasarımına ilave edilen 3 Adet CRE LED sayesinde ışıklı büyüteç ile karanlıkta dahi tüm ayrıntıları rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Dikkat gerektiren detaylı işlerinizde kullanabileceğiniz el büyüteci 250 gram ağırlığı ile yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. UPX 605B 3 Led Işıklı El Büyüteci, ışıklı olması avantajı ile kapalı, ışıksız mekanlarda tercih edilmektedir.
 
El tipi büyüteçler, elektronikte işleme, montaj ve onarım, kitap inceleme, çizim, el sanatları, tekstil, yapay çiçek yapımı, saat tamiri, mücevherlerin incelemesi, bahçe bakımı, balıkçılık gibi sayısız sektörde çalışanların işini kolaylaştırır.    

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

[1] Adet UPX 605B Işıklı El Büyüteci

Ürün Kodu
09.65.06.05
Model 
605B
Tanımlama 
El Büyüteci
Lens Çapı 
90 mm 20 mm 21 mm
Lens Materyali
Akrilik Cam 
Diopter 
3X,4.5X,25X
Aydınlatma 
3 LED 
Alaşım
Kauçuk+ABS+Akrilik Cam
Odak Uzaklığı 
277/100 mm
Boyutlar
280*160*30 mm
Ağırlık 
225 gr

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

– Elektronik Sektöründe İşleme Montaj ve Onarımlarında
– Kitap İnceleme, Çizim, El Sanatları
– Tekstil Yapay Çiçek Yapımı
– Saat Tamiri, Mücevher, Antika Ürün Değerleme İşlemlerinde
– Bahçe bakım, balıkçılık gibi hayal edebileceğiniz bir çok meslek gruplarında kullanılmaktadır

 

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz