Bakon BK880 Intelligent Sıcak Hava İstasyonu

Bakon BK880 Sıcak Hava Havya İstasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin sökülmesi için gerekli olan bu istasyon çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için yer kaplamayan boyutlarda tasarlanarak üretilen SBK858D Sıcak Hava İstasyonu Küçültme, boya kurutma, yapıştırıcı çıkarma, çözme, ısıtma, plastik lehimleme için kullanılabilir. Son derece sessiz çalışan Bakon BK880 Sıcak Hava Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık 2.9” boyutlarında geniş LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.

 
Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon BK880 Sıcak Hava Havya İstasyonunun sıcaklığının isteğe bağlı olarak değiştirilememesi için her işlemi sıkı bir şekilde kontrol eden benzersiz bir parola kilitleme işlevine sahiptir. Sıcaklık ayarı ve hava hacmi ayarlarını kaydetme özelliğine sahiptir. Sıklıkta kullanılan sıcaklıkla bağlantılı farklı değerlerdeki sıcaklık verilerini, tek tuş ile, sık ayarlara 3 farklı sıcaklık değer seçeneği olarak  kaydedebilir bu sayede  yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır. Dilerseniz kullanımınız  doğrultusunda otomatik uyku modunu kapatabilme imkanı da mevcuttur.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

[1] Adet BK880 Ana Ünite

[1] Adet Sıcak Hava Üfleme Kolu           

[2] Adet 5mm/7mm Nozul

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

ervis Formu

Marka 
Bakon
Model 
BK880
Ürün Kodu
12.02.08.80
Güç Tüketimi 
550W
Sıcak Hava Sıcaklık Aralığı 
100℃~500℃
Hava Hacmi Aralığı/Maksimum Hava Hacmi 
120L/Dk          
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃/32~104 ℉
Depolama Ortamı/Sıcaklığı
-20~80/35%~60%
Ekran Tipi
HD LCD Ekran      
Fan Tipi
Fırçasız Vortex Fanı   
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon 
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D.
Hızlı Ayarlar 
CH1/CH2/CH3  
Otomatik Uyku Fonksiyonu 
✓                 
Fan Arıza Uyarısı
✓ 
Santigrat/Fahrenhayt Dönüşümü
✓ 
Düşük Sıcaklık/Yüksek Sıcaklık Uyarısı
✓ 
Isıtma Rezistans/Sensor/Arıza Koruma
✓                    
Parola Şifre Koruma 
✓ 
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV
Topraklama Direnci 
≤2Ω
Sıcak Hava Kol Modeli 
BK880                           
Sıcak Hava Kol Rezistans Modeli 
BK853S
Boyut
150x130x99 mm
Ağırlık
≈1.5Kg/≈1.8 kg

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz