Bakon BK60 Intelligent Havya İstasyonu

Son derece sessiz çalışan Bakon BK60 Akıllı Isı Kontrollü Havya İstasyonu, yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık 2.9” boyutlarında geniş LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır. Bakon BK60 Sıcaklık Ayarlı Akıllı Lehim İstasyonu ile çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla, uyarı sistemi, otomatik uyku fonksiyonu, şifre oluşturma, 3 Farklı seviye sıcaklık ön ayarı yapabilme gibi özellikler en ince detayına kadar düşünülmüştür.

Ayarlanabilir Akıllı Uyku Zaman Aralığı 10-60 dk

 

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

[1] Adet BK60 Ana Ünite

[1] Adet BK906 Lehim  Kolu                       

[1] Adet BK512 Lehim Kolu Standı

[1] Adet 220 V Güç Kablosu

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

Marka 
Bakon 
Model 
BK60
Ürün Kodu
12.02.00.60
Güç Tüketimi
60 Watt
Sıcaklık Aralığı 
180 ℃~480℃
Sıcaklık Kararlılığı 
± 2 °C            
Çalışma Ortam Isısı
0~40 ℃ / 32~104 ℉
Depolama Ortam Sıcaklığı
-20~80 / -4~176 ℉ / 35%~60%
Ekran
HD LCD Ekran
Sıcaklık Kalibrasyonu
Dijital Kalibrasyon             
Sıcaklık Kontrol Metodu 
Mikrobilgisayar P.I.D.
I/O Kontrol Sistemi Bağlantısı
Uyku Sinyali / Alarm Çıkışı / Sıcaklık “Tamam” Sinyali
Hızlı Ayarlar 
CH1/CH2/CH3
Programlanabilir Uyku 
✓                  
Şifre Kilitleme 
✓   
Santigrat/Fahrenheit Dönüşümü
✓ 
Isıtma Resistans/Sensör/Arıza Koruma
✓ 
Voltaj (Topraklama) 
≤2mV                             
Topraklama Direnci 
≤2Ω
Lehimleme Kol Modeli 
BK906
Uyumlu Havya Uç Modeli
Bakon BK600 Serisi Havya Uç
Lehimleme Kol Rezistans Modeli 
BK1380                     
Boyut
150×130×99 mm
Ağırlık
≈2.0Kg / ≈2.3 kg
  • Maksimum  Hız ve Güç…  

Mükemmel PCB tasarımı ile yeni versiyon yükseltilmiş lehimleme istasyonu 60W güce, 356 °F ~ 896 °F / 180 °C ~ 480 °C (PID Sıcaklık Kontrol Fonksiyonu) sıcaklık ayar aralığına sahiptir. Havya, sıcaklığını milisaniye cinsinden izleyebilir ve sabit sıcaklığa ulaşmak ve daha iyi stabilite ve doğruluk sağlamak için sapmayı hızla düzeltir. PCB devre tasarımı ile hızlı ısınır ve 662 ° F’ye (350 ° C)

  • Şifre Belirleme Teknolojisi 

Ayarladığınız çalışma değerlerini izniniz olmadan kimse değiştiremez. Tek Yetkili Sizsiniz… 

  • Maksimum Güvenlik !…  

Bakon BK60 lehim istasyonu, kendini test etme özellikleri ile cihazın tüm çeşitli parçalarını korur, akıllı aşırı sıcaklık, kısa devre, açık devre, aşırı yük ve diğer hata ekranı ve koruma özelliklerine sahiptir. Lehim kolu yeni akıllı sensörlere sahiptir. Isıtma elemanı, trafo gibi her hangi bir neden ile kısa devre yaptığında dahili sensörler sesli alarm vererek LCD ekranda “H-E”, “5-E”  gibi uyarılar görüntülenecektir. Kısa devre koruması, 3 Farklı seviye sıcaklık ön ayarı, şifre kilidi, anti-statik tasarım, 2,9 ” Geniş LED ekran, PID sıcaklık ayarı, hızlı ısıtma, uyku fonksiyonu, °C / °F dönüştürme , sıcaklık ve sıcaklık telafisini izlemek için gösterge, dijital sıcaklık düzeltmesi, yeniden kullanılabilir seramik çekirdek, ergonomik ve rahat kullanıma sahip hafif lehim koluna sahiptir.

Tasarımına ilave edilen; sigorta, ana üniteyi her türlü riske karşı koruyarak stabilite ve güvenlik sağlar.   

Yüksek kaliteli metal seramik ısıtma elemanı ve dış paslanmaz çelik takviye, havya ucunun oksidasyon problemini büyük ölçüde azaltır. Isıya dayanıklı ve yumuşak PVC kauçuk ile tasarlanan lehim kolu ve yüksek performansa sahip silikon ile üretilen kablosu; en yüksek sıcaklığı korurken ısıyı etkili bir şekilde izole ederek ısı kaybını engelleyerek size güvenli kullanım sunar.

  • Akıllı Otomatik Uyku Teknolojisi

Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.

Dilerseniz programlanabilir Akıllı uyku özelliği sayesinde 10-60 dk zaman aralığında uyku programlaması gerçekleştirebilirsiniz. 

  • Mükemmel HD LCD Ekran: 7,36 cm

Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.

  • Mükemmel Aksesuarlar

Yüksek kaliteli metal seramik ısıtma elemanı ve dış paslanmaz çelik takviye, havya ucunun oksidasyon problemini büyük ölçüde azaltır. Isıya dayanıklı ve yumuşak PVC kauçuk ile tasarlanan lehim kolu ve yüksek performansa sahip silikon ile üretilen kablosu; en yüksek sıcaklığı korurken ısıyı etkili bir şekilde izole eder.

Tasarımına ilave edilen soket bağlantısı ile değişim gerektiğinde rezistans sök/tak ile kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

– Elektronik Ürün Montajı
– Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları
– Elektronik Bakım Ürünleri
– Elektrikli Lehimleme İşlemi
– Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
– Cep telefonu, PC tamiri, bakımı ve onarımı işlerinde
– Üniversiteler Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvar

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

–  Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır.
–  Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
–  Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz