Bakon BK261 Tek Çıkışlı Duman Emici Sistem

Özel lazer kesim işleme, mekanik işleme, SMT reflow fırın, dalga lehimleme, manuel lehimleme, yakı güzellik, lazer kesim işlemleri , laboratuvarlar, hastaneler gibi işyerleri için tasarlanmış olan Bakon BK261 ESD Duman Emici Sistem, özellikle lehimleme işlemlerde oluşan fenol (C6H5OH), hidrojen klorür (HCL) gibi zararlı bileşenler üzerinde kapsamlı bir arıtma etkisine sahiptir.
Bu tür etken zararlı bileşenlerin solunması baş ağrısı, mide bulantısı, göz tahrişi ve diğer sağlık ve güvenlikle ilgili sorunlara neden olmaktadır.
BK261 ESD Duman Emici Sistem kademesiz hız regülatörü ile tasarlandığından  üretilen atık gaz miktarına göre hava hacmi isteğe göre ayarlanabilmekte ve çok katmanlı filtre sistemi sayesinde arıtma oranı % 99.97’ye ulaşarak arıtma işleminden sonra temiz hava doğrudan iç mekana aktarılmaktadır.
 
BK261 ESD Duman Emici Sistem, çok katmanlı filtre sisteminde bulunan filtreler ayrı ayrı değiştirebilmesi filtre maliyetini düşürerek verimli ve uzun kullanım sunarken, düşük gürültü ve uzun ömürlü vortex fan sistemi  sayesinde çalışma verimliliğinizi konforlu hale getirir.

Ürün Detayları

Ürün ile ilgili Kullanım Kılavuzunu aşağıda bulunan PDF Ürün Kullanım Kataloğu bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfetıklayınız.

Sunline 852D+ Brushless Havya istasyonu Kullanım Kılavuzu

Ürün ile ilgili Uygunluk Sertifikalarını aşağıda bulunan PDF Sertifika İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

duman emici grubu ürün sertifikaları

Hepa (High Efficiency Particulate Arresting – Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı)
BK261 Tek Çıkışlı Duman Emici Sistemlerinde yüksek etkinlikte partikül yakalayıcı özelliğinde Hepa Filtre kullanılmıştır. Hepa filtreler havada bulunan partikülleri %99,97 oranında arındırabilen filtrelerdir.
Hepa filtreler kullanıldıkça zaman içerisinde filtreleme performanslarından hiç bir şey kaybetmezler aksine filtre kullanıldıkça filtreleme performansı artar, yani sizler her zaman için hepa filtrelerin filtreleme perfonmasına güvenebilirsiniz. Örneğin %99 bir hepa filtre kullanıldıkça %99,97’ye veya daha yukarıya çıkar. Hepa filtre, havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, yine havayı asbest, bakteri, çeşitli toksik tozlardan ve aerosollerden de korur.
Kullanıldığı ortam havası kirliliğine ve kullanım sıklığına bağlı olarak genelde 1 ila 1,5 sene içerisinde değiştirilmelidir. Günümüzde ameliyathanelerde, hastanelerde ve temiz oda uygulamasında filtreleme performansı güvenirliliğinden ve bakım gerektirmeyen yapısından dolayı hepa filtreler kullanılmaktadır.

Ürün ile ilgili Broşürü altta bulunan PDF bağlantılarını tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dökümanı görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader yüklü değilse, kaynağından indirmek için lütfen tıklayınız.

[1] Adet Ana Ünite

[1] Adet Güç Kablosu 10A/220V   

[2] Adet Tahliye Borusu φ0.5*1.2M

[1] Adet 5 Dilimli Birincil Efekt Filtre

[1] Adet Orta Verimli Filtre

[1] Adet Yüksek Verimli Hepa Filtre

[1] Adet Kullanım Kılavuzu

[1] Adet Garanti Belgesi

[1] Adet Teknik Servis Formu

Marka 
Bakon 
Model 
BK261            
Ürün Kodu
12.02.02.61
Güç 
100W
Voltaj Girişi 
 AC 220V/110V
Hava Girişi Ara Yüzü 
Φ50
Sistem Akışı 
235 M³/h
Filtre Verimliliği
0.3um/99.97%
Gürültü
<50dB
Duman Tahliye Borusu Uzunluğu 
0.9~1.2M
Boyut 
270*220*300 mm
Ağırlık 
8 Kg (Duman tah. Hortumu Olmadan)
  • Elektronik Ürün Montaj işlemlerinde
  • Ürün Geliştirme ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarlarında
  • Elektronik Bakım Ürünleri
  • Elektrikli Lehimleme İşlemleri yapılan çalışma ortamlarında
  • Beceri eğitimi veren ve her türlü elektronik imalat onarım yapan kurumlar, kuruluşlar, okullar vb.
  • Cep telefonu, PC tamiri, lehimleme onarımı işlerinde
  • Üniversite, Teknik Laboratuvar ve Ar-ge Laboratuvarlarında
  • Özel lazer kesim işleme atölyelerinde
  • Yakı, Hobi Ürün imalatı yapılan el sanatları atölyelerinde sağlıklı çalışma için temiz hava zorunluluğu olan tüm endüstrilerdeki iş kollarında oluşan;  zehirli, sağlığa zararlı gazlar, duman ve toksit maddelerin temizlenerek elde edilen sağlıklı hava’ya sahip  çalışma alanları oluşturulması için kullanılmaktadır

DK Elektronik’te Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

Müşteri Hizmetleri

0850 433 04 04

Tüm Bakon ürünleri DK Elektronik güvencesi altında satışa sunulmaktadır 

Ürün Video

S.S.S.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 3 yıldır
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz

–  Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.

– DK Elektronik resmi distrübütörü olduğu tüm markaların orjinal yedek parça lojistiğini 10 Yıl Süre ile sağlamaktadır 

– Kuruluşundan itibaren IOS9001:2015 Uluslararası kalite yönetim sistem sertifikasının yanısıra,CE LVD vb.. kalite sertifikalarına , savunma
sanayii ekipmanları üretim sertifikası sahiptir. yüzlerce Patent , yazılım, telif hakkı almıştır.
– Ürün sayfa içeriğinde tüm kalite sertifikaları ve test raporlarını görüntüleyebilir / download edebilirsiniz

Tüm Destek Ve Bilgi Ihtiyaçlarınız Için Bizi 7/24 Arayabilirsiniz 0850 433 04 04

–  Destek Hattı mesai saatleri içerisinde canlı, mesai saatleri dışında sesli yanıt sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca; sesli yanıt seçeneğinde ayrıntılı olarak talebinizi teknik ekibimize iletebilirsiniz.
–  Ayrıca web sitemiz üzerinden ilgili formları kullanarak bize ulaşabilirsiniz