UPX Yedek Havya Kolları

UPX 853D 90 Watt Lehimleme Havya Kolu

UPX 853D Vakum 600mm Hg Havya Kolu

Onlar Bizi Tercih Ettiler

Kullanacağınız alana göre lehimleme için doğru ürünü seçmelisiniz. Lehim elemanlarını birbirine ya da devreye bağlamak adına kullanılan lehimleme havya kolları watt değerlerine göre sınıflandırılmıştır. 30W, 40W ve 60W seçenekleri bulunan havyalardan kullanım alanına göre uygun olan havya tercih edilmelidir.

UPX Kalem Havyalar yüksek ısılara ulaşabilir ve ısıyı dağıtmadan uygulamalarınızı gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Kaliteli lehim için, kaliteli havya kullanımının önemi büyüktür. Havyakullanımında kaliteyi; ısınma süreleri ve ısıyı havya ucundan diğer bölgelere mümkün oldukça az yayma ergonomisi belirler. UPX Kalem Havyalar bu kalite kriterleri göz önüne alınarak üretilmiştir.

Lehimleme havya kolları; bakım ve onarım yapmak isteyen profesyonel ve hobi severler için ergonomik kullanıma sahiptir. Elektrik ve elektronik devrelerde lehimle yapmak için gerekli yüksek ve hızlı ısıyı sağlamaktadır.

Kalem havya gövdesi, ısıya yalıtımlı olduğu için lehimleme yaparken herhangi bir ısı kaybı olmaz. Darbeye ve Isıya dayanıklı tutma sapının ergonomik tasarımı rahat ve kolay bir kullanım sunar. UPX ürünlerinde seramik ısıtıcı havyanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Lehimleme işlemleri yapıldıkça eskiyen uçlar, değiştirilebilir durumdadır. UPX ile edinebileceğiniz yedek parçalar ile uzun süreler boyunca kalem hayvanızı kullanabileceksiniz. Ayrıca değişik havya ucu seçeneği ile farklı işlemlerinizde de kalem havyalarınızı kullanabilirsiniz.