UPX-K6010PE Programlanabilir DC Power Supply

U

zun kullanım ömürlü 4 Haneli LED ekrana sahip Ayarlanabilir Güç Kaynağı; Programlanabilir DC Power Supply 0-60V 0-10A 10mV 10mA

UPX K6010PE 0-60V 0-10A 10mV 10mA DC Power Supply

Upx power supply; aşırı yük ve akım koruması ile ürün güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak tasarlandı. Metal konstrüksiyon, yüksek performans, ayarlanabilir voltaj ve akım değerleri ve yüksek hassasiyetli ürün güvenirliği için en son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılmış ve yüksek kaliteli switch mode ile üretilmiştir. 4 haneli geniş ekran sayesinde tüm verileri yuvarlamadan kesin ulaşma imkanı sağlar. Ayrıca fan hızı sıcaklık kontrolüne paralel çalışır bu nedenle cihaz düşük gürültü ile çalışabilir ve soğutucu fan ömrü daha uzun olur. Aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı güç, aşırı sıcaklık, kornet 5 çift koruma güvenlik sistemleri ile donatılarak güvenli kullanım sağlanmıştır. UPX marka güç kaynakları; üniversiteler, meslek liseleri, elektronik elektrik bölümleri, bilgisayar tamiri, elektronik üretim onarım bakım teknik servisleri, bilimsel araştırma ürün geliştirme ve elektronik laboratuvarlar gibi birçok alanlarda kullanılabilmektedir.

Bu Ürün *MODBUS Protokolünü destekler
*MODBUS Protokolü ve Tüm Özellikleri Nelerdir?

Hafıza

Farklı ölçümleme değerleri için 6 grup hızlı parametre depolama fonksiyonuna sahiptir.

Ekran

4 haneli TFT renkli 9 cm geniş ekran sayesinde tüm verileri yuvarlamadan kesin ulaşma imkanı sağlar.

Tasarım

Yüksek hassasiyetli ürün güvenirliği için en son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılmıştır.Donanım listesi ile programlanabilir dizi çıkışı.

5'li Koruma Fonksiyonu

Aşırı yük, aşırı akım, aşırı güç, yüksek sıcaklık koruması ile ürün güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak tasarlandı.

Akıllı Soğutma

Fan hızı sıcaklık kontrolüne paralel çalışır bu nedenle cihaz düşük gürültü ile çalışabilir ve soğutucu fan ömrü daha uzun olur.

Tuş Kilidi

Tuş takımını bir tuşla kilitleyerek kullanıcının izni olmadan hatalı işlemler yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler