UPX K3005MC DC Power Supply 3 Çıkışlı

U

zun kullanım ömürlü 4 Haneli Renkli LED Ekrana sahip 3 farklı çıkışa sahip
Güç Kaynağı; UPX K3005MC DC Power Supply 0-30V 0-5A

Kompakt Tasarımlı, Yüksek Performanslı Multi-Channel Power Supply

Yüksek performans ve kompakt bir yapı ile tasarlanan UPX K3005MC Güç Kaynağı, 3 farklı çıkışa sahip bir ileri teknoloji ürünüdür. Ana CH1 ve CH2, master-slave izleme, paralel bağlantı ve seri bağlantı işlevlerine sahiptir. İkincil CH3 hızlı çıkış işlevi, 2.5V/3.3V/5V sabit voltajını hızlı ve rahat bir şekilde değiştirebilir; UPX K3005MC DC Güç Kaynağı 0-30V/0-5A; paralel ve seri mod kullanım seçenekleriyle size farklı voltaj ve amper değerleri ile çalışma imkanı sunarak ergonomik verimlilik yaratır. Bağımsız mod kullanımında çıkış voltajı 0-30V ve çıkış amperi 0-5 arasındaki değerlere ayarlayabileceğiniz çift çıkışa sahiptir. Üretiminde kullanılan saf bakır halka trafo sayesinde düşük dalgalanma, düşük gürültü değerlerine sahiptir. Akıllı sıcaklık kontrolü ısı dağıtım sistemi daha uzun ömürlü ve verimli kullanım sunmaktadır.

UPX K3005MC; ürün güvenirliği için en son teknoloji IC yazılımı kullanılarak üretilmiştir. Kısa devre ve yüksek akım koruma yeteneği ile kullanımı son derece güvenilirdir. Üniversiteler ve meslek liselerinin elektronik, elektrik bölümleri, bilgisayar tamiri, elektronik üretim, onarım ve bakım yapan teknik servisler, bilimsel araştırma ve ürün geliştirme ile elektronik laboratuvarlar gibi birçok alanda tercih edilen bir güç kaynağıdır.

Multi Çıkış

3 Farklı çıkış işlevi master-slave izleme, paralel bağlantı ve seri bağlantı işlevlerine sahiptir.

Teknoloji

Yüksek hassasiyetli ürün güvenirliği için en son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılmış ve yüksek kaliteli saf bakır trafo ile üretilmiştir.

Tasarım

Aşırı yük ve akım koruması ile ürün güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak tasarlandı.

Güvenlik Sistemi

Aşırı yük ve akım koruması ile ürün güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak tasarlandı.

Akıllı Soğutma Sistemi

Fan hızı sıcaklık kontrolüne paralel çalışır bu nedenle cihaz düşük gürültü ile çalışabilir ve soğutucu fan ömrü daha uzun olur.

LED Ekran

4 haneli TFT renkli ve geniş ekran sayesinde tüm verileri yuvarlamadan kesin ulaşma imkanı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distribütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler