UPX 501 Pcb Tutuculu Masa Üstü Mini Büyüteç

Ürün Açıklaması

D

arbelere dayanıklı metal alaşım ve dökme demir olarak tasarlanan Masa Üstü PCB Tutucu Klipsli UPX 501 Büyüteç uzun kullanım ömrüyle en önemli yardımcılarınızdan biri olacak.

UPX 501 Masa Üstü Mini PCB Tutucu Klipsli Büyüteç, çift kollu ve klipsli yapısıyla elektronik devre ve kart tamirleri için ideal çok amaçlı bir tutacaktır. Küçük parçaların lehimlenmesi veya sökülmesi işlemlerinde için kullanılan UPX501 elektrikçiler, mühendisler, kuyumcular ve daha fazlası için kullanışlı bir üründür.

Optik Lens

Optik Lens ile materyallerin daha ayrıntılı ve tüm detaylarını kusursuz bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel

Çift kollu ve klipsli yapısıyla elektronik devre ve kart tamirleri için ideal çok amaçlı bir tutacaktır.

Güvenlik

Darbelere dayanıklı metal alaşım ve dökme demir olarak tasarlanarak, uzun kullanım ömrüne sahip oldu.bu sayede en önemli yardımcılarınızdan biri olacak.

5 Diopter Lens

Tasarımındaki 5 diopter ve moduler yapısı sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Akrobat

Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

Uygulama Alanları

Elektronik Sektöründe İşleme Montaj ve Onarımlarında,Elektronik Tamir Servisleri, Laboratuvarlar ve çeşitli alanlarda tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dâhil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir. Ürün aydınlatma sistemi, harici olarak ürün tasarımında dâhil edildiğinden şebekelerdeki ani voltaj değişiklerine karşı hassasiyet gösterdiğinden garanti kapsam dışındadır.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler