UPX 803L Akrobat LED 5X Büyüteç

Ürün Açıklaması

C

ıplak gözle görülmesi zor ve göz yoran ince detaylı işlemlerde 5 diopter büyütme ve 10.7 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş sunan UPX 803L Akrobat LED Aydınlatmalı Dimmerli Büyüteç 5X, ergonomik tasarımı ile kolaylıkla kullanılabiliyor. Üzerindeki dahili led aydınlatma sistemi sayesinde daha keskin görüş sağlar. Akrobat büyüteçler, mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak sabitlenir ve ince detaylar üzerinde rahat çalışmayı sağlar. Akrobat kolları sayesinde istediğiniz görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlayabilirsiniz.

Tasarımına dahil edilen USB portu, bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile usb bağlantısı sayesinde güç gereksinimi karşılayabilecek şekilde üretilmiştir, kullanımı kolaydır.

64 adet titreme yapmayan ayarlanabilir LED aydınlatma açısı, radyasyonsuz LED ışık kaynağı, göz koruyucu özelliğindedir.

3 Farklı renk aydınlatma seçeneğine sahip LED sistemi Dimmer sayesinde Işık şiddeti ihtiyacınız doğrultusunda kısılabilir veya arttırılabilir serbestçe değiştirilebilir.

Kol klipsi, verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar, esneyebilir tüp aydınlatma alanını uzatmanızı ve ışık konumunu ihtiyacınız olan şekilde ayarlamanızı sağlar.

Işıklı akrobat lamba, elektronik devrelerin tamirat, onarım, bakım ve imalatının yanı sıra güzellik salonlarında cilt bakımı gibi uygulamalarda kullanılabilir. Altın gümüş gibi değerli maden imalathanelerinde, ziraat mühendisliğinde, metal işçiliğinde ve metalürji gibi çok sayıda sektörde UPX büyüteçler kullanılmaktadır.

Ergonomi

Mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak kolaylıkla kullanılabilir.

Aydınlatma

64 adet titreme yapmayan ayarlanabilir LED aydınlatma açısı, radyasyonsuz LED ışık kaynağı, göz koruyucu özelliğindedir.

Akrobat Kollar

Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

5 Diopter Lens

Tasarımındaki 5 diopter ve 10.79 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Dimmer

Dimmer sayesinde Işık şiddeti ihtiyacınız doğrultusunda kısılabilir veya arttırılabilir serbestçe değiştirilebilir

3 Farklı Renk Aydınlatma

Kullanım tercihiniz doğrultusunda 3 Farklı renk aydınlatma seçeneğine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler