UPX 8066D2-7C 8X Akrobat Mercek

Ürün Açıklaması

K

ullanımı kolay UPX 8066D2-7C 8X Akrobat Mercek ile 8 diopter ve 12.7 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkanı bulabileceksiniz. Büyüteç üzerindeki dahili dairesel floresan daha net görüş sunar. Aydınlatma sistemi floresanı 220V elektrik ile çalışır.

Akrobat büyüteçler mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanıp sabitlenebilir. Akrobat kolları ile size en uygun görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlayabilirsiniz. Detaylı çalışma gerektiren küçük ve ince detaylarda verimli çalışabilirsiniz. Büyüteç kullanımına son verdiğiniz zaman lensin zarar görmemesi için kapağı kapatılarak güvenle saklayabilirsiniz.

UPX Işıklı akrobat lamba, elektronik devrelerin tamirat, onarım, bakım ve imalatının yanı sıra güzellik salonları gibi uygulama alanlarında kullanılabilir. Altın, gümüş gibi değerli maden imalathanelerinde, metal işçiliğinde, ziraat mühendisliğinde ve metalurji gibi çok sayıda sektörlerde UPX Masa Bağlantılı Büyüteçler tercih edilmektedir.

Ergonomi

Mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak kolaylıkla kullanılabilir.

Aydınlatma

Üzerindeki dahili floresan aydınlatma sayesinde daha keskin görüş elde edilir.

Güvenlik

Büyüteci kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.

8 Diopter Lens

Tasarımındaki 8 diopter ve 12.7 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Akrobat

Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

Uygulama Alanları

Sağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, tıp, ziraat, metalurji gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler