UPX 9888 Optik Lens El Büyüteci

Ürün Açıklaması

D

arbelere dayanıklı metal gövde olarak tasarlanan UPX 9888 El Merceği; uzun kullanım ömrüyle en önemli yardımcılarınızdan biri olacak. Nesneleri gözlemlemek, kontrol etmek için uygundur. Kuyumculuk, saat gibi mekanik ürünleri onarmak, gözlemlemek için idealdir. Berrak bir görüş ve rahat ve yorulma hissi duymadan uzun verimli çalışma imkanı verir.

Döner katlanır tasarım mükemmel kullanım konforu sunar, tasarımına dahil edilen metal kapak sayesinde objektif dış etkilere karşı korunmuştur.

Katlanabilir özelliği ile yer kaplamaz ve taşıması kolaydır. Tüm yetersiz çevresel ışık koşullarında ise üretim sürecinde tasarımına dahil edilen 2 adet LED 1 adet UV ışık verimli, kaliteli, net gözlem ve keşif yapmanıza olana sağlar.
UV ışıklandırma ile fonksiyonel ürün haline getirilerek sahte para kontrolü gibi farklı gereksinimleri karşılar.

Lens

Metal+Akrilik Lens ile materyallerin daha ayrıntılı ve tüm detaylarını kusursuz bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Aydınlatma

2 adet LED 1 adet UV ışık verimli, kaliteli, net gözlem ve keşif yapmanıza olanak sağlar.

Dayanıklılık

Darbelere dayanıklı metal gövde olarak tasarlanan UPX 9895 El Merceği; uzun kullanım ömrüyle en önemli yardımcılarınızdan biri olacak

Uv Işık

UV ışıklandırma ile fonksiyonel ürün haline getirilerek sahte para kontrolü gibi farklı gereksinimleri karşılar.

40 Diopter Lens

Tasarımındaki 40 diopter ve cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Uygulama Alanları

Sağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, Saat Tamiri, Mücevher, Antika Ürün Değerleme İşlemleri gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan UPX ve Distrübütörü olduğumuz Bakon cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dâhil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir. Ürün aydınlatma sistemi, harici olarak ürün tasarımında dâhil edildiğinden şebekelerdeki ani voltaj değişiklerine karşı hassasiyet gösterdiğinden garanti kapsam dışındadır.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler