UPX 88066D2-4SP 5X Ayaklı Büyüteç

Ürün Açıklaması

5

diopter 12.7 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş sunan UPX 88066D2-4SP 5X Ayaklı Büyüteç, ergonomik tasarımı ile size konforlu kullanım sunar. Üzerindeki dahili floresan daha keskin görüş sağlayarak, çıplak gözle görülmesi zor ince detaylarda çalışmanızı kolaylaştırır.

Akrobat kolları sayesinde ise istediğiniz görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlayabilirsiniz. UPX Lup Büyüteç 360° hareket kabiliyetli mobil zemin standı istediğiniz yerde konforlu ve rahat kullanım imkanı yaratır.

UPX Ayaklı Mercek, elektronik devrelerin tamirat, onarım, bakım ve imalatının yanı sıra güzellik salonlarında cilt bakımı gibi uygulama alanlarında kullanılabilir. Altın gümüş gibi değerli maden imalathanelerinde, ziraat mühendisliğinde, metal işçiliğinde ve metalurji gibi çok sayıda sektörde de UPX büyüteçler tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

UPX 88066D2-4SP 5X Ayaklı Büyüteç aydınlatma sistemi floresanı 220V elektrik ile çalışır.

Ergonomi

360° C hareket kabiliyetli mobil zemin stand ile konforlu ve rahat kullanım sunar.

Aydınlatma

Üzerindeki dahili floresan aydınlatma sayesinde daha keskin görüş elde edilir.

Güvenlik

Büyüteci kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.

5 Diaopter Lens

Tasarımındaki 5 diopter ve 12.7 cm’lik cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkan sunar.

Akrobat

Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyütecin pozisyonu ayarlanabilir.

Uygulama Alanları

Sağlık, cilt bakımı, kuyumculuk, elektronik, tıp, ziraat, metalurji gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler