Sunline 818 UV Kurutucu

Ürün Açıklaması

S

unline 818 UV Kurutucu cep telefonlarının kırılan ön camlarının onarımında kullanılır. Kırılan cam değişimi işlemi UV jel ile yapılacaksa cam jelin üzerine konulduktan sonra Sunline 818 UV Kurutucu‘nun UV ışığın altında 3-5 dakika aralığında tutularak donması sağlanır. UV kurutucu jeli katılaştırarak camı yapıştırır.

UV Kurutucu ayrıca; kozmetik sektöründe protez tırnak uygulamalarında jeli sertleştirme işlemlerinde tercih edilerek kullanılmaktadır. Tırnak üzerine uygulanan jelin kurutulması için 1-3 dakika kadar her iki el bekletilir. Uygulamanın tekrar ettiği her seferde kurutma işlemi de tekrarlanmalıdır.

Zamanlayıcı

120 saniye zamanlama ayarı ile çalışabilir.

UV

Ultraviyole ışık ile katılaştırır ve kurutur.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler