Sunline 30 mm Polyimid Yüksek Isı İzolasyon Bandı

Ürün Açıklaması

3

0 mm’lik İzolasyon bandı, yüksek sıcaklık silikon ile kaplanmış izolasyon taban malzemesidir. Lehimleme işlemlerinde, bord üzerinde bulunan ve işlem yapılmayacak olan diğer bileşenleri (entegre gibi) korumak için kullanılır. Sunline Polyimid Yüksek Isı İzolasyon Bandı, mükemmel bir izolasyon performansı sergiler. Elektronik transformatörler, motorlar, bobinler, kapasitörler ve değişken frekans güç kaynağı gibi yüksek ısı yalıtım gerektiren ürünlerde kullanılır.

Yüksek Isı İzolasyon Bandı yüksek dereceli elektrik ekipman yalıtım koruma ve düzeltme lityum pil pozitif ve negatif kutup yalıtımlarında da bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, telefon lityum pil üretimi çemberleme işlemlerinde kullanılabilir. 250°-300° aralığında uzun süreli olarak yüksek sıcaklık direncine sahiptir.

Sıcaklık İzolasyonu

250°-300° C uzun süreli yüksek sıcaklık direnci, yüksek sıcaklık dayanıklılığı sunar.

Elektriksel İzolasyon

Elektrik ekipman yalıtım koruma ve düzeltme, telefon lityum pil üretimi çemberleme işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler