Sunline 992DA+ Havya İstasyonu

İş Sağlığı ve Güvenliği İçin:
Sunline 992DA+ Havya İstasyonu

S

unline tarafından geliştirilip tasarlanan “insan ve çevre dostu” havya istasyonu, elektronik atölyelerinde çalışanların sağlığını koruyor. Endüstride üretimin çeşitli aşamalarında açığa çıkan toz, duman ve gaz gibi havayı kirleten etkenler insan sağlığına zarar verir. Bunu önlemek için olumsuz etkenlerin çalışma ortamından uzaklaştırılması gerekir. Klasik havalandırma yoluyla uzaklaştırma yapıldığında hem verimli sonuç alınamaz hem de çalışanların kötü havayı solumaları engellenemez.

Elektronik atölyelerinde de lehim dumanı kanserojen partiküller içeren zehirli bir gazdır ve lehim işi yapanların sağlığını etkilememesi için ortamdan uzaklaştırılmaları gerekir. Sunline 992DA+ Isı Kontrollü Lehimleme ve Sıcak Hava İstasyonu; iş sağlığı ve güvenliği kanununa uygun olarak, çalışma sırasında oluşan lehim dumanını vakum yoluyla çekerek temizler ve tekrar ortama verir. Her detayı akıllıca ve en son teknoloji ile tasarlanan 992DA+ lehim istasyonu hem uygulamalarınızdaki verimi artıracak hem de sağlığınızı koruyacak.

P.I.D
Üretiminde tasarımına entergre edilen P.I.D sistemi ile 992DA+ Havya İstasyonu; sıcaklığını sabit tutar. Bu şekilde olası problemlerin önüne geçer ve yapılan işin kalitesini arttırır. Lehim istasyonunuz için ayarlamış olduğunuz sıcaklığı, her 20 milisaniyede bir çıkıştan geri besleme yoluyla giriş sinyaline iletilen sinyal ile karşılaştırarak, oluşan fark sonucunda hatayı tespit edebilme yeteniğine sahiptir. Söz konusu hata, P.I.D denetleyicisine aktarılır ve burada algılanan sinyal ilgili katsayı ile çarpılıp, türevi ve integrali alınarak tekrar çıkışa yönlendirilir. Hatanın farkına göre çalışan bu döngü sayesinde, sıcaklığın en doğru değerde sabit tutulması sağlanır.

Anti-Lock
ABS Anti-lock fonksiyonu sayesinde benzeri olmayan maksimum bir güvenlik sağlar. Fan beklenmedik bir şekilde çalışmayı durdurduğunda veya sıcaklık değer sabitlemesi kontrol edilemediğinde, Anti-Lock fonksiyonu hemen lehim istasyonunu kapatarak kullanıcının ve çevrenin güvenliğini sağlar.

İş Sağlığı

Çalışma ortamında oluşan kanserojen partiküller içeren zehirli dumanı vakumlayarak uzaklaştırır ve temizler.

Otomatik Uyku

Lehimleme kolu kullanmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer. Uyku aralığı 0-99 dakikaya kadar ayarlanabilir.

Diyafram Pompa

Yüksek verim, kullanım ergonomisi, hızlı soğuma ve uzun ömür
hava debisi 24L/dakika

Hız ve Performans

Tasarımındaki son teknoloji mikrobilgisayar kontrolü ile sadece 10 saniyede sıcaklık 30 ℃’den 300 ℃’ye ulaşabilmektedir.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji microçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LCD Ekran

Dinamik hız göstergesine sahip LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler