Sunline 946A (II) Dokunmatik Ekran Ayırıcı

Ürün Açıklaması

C

ep telefonu ve dokunmatik ekran ayırıcı Sunline 946 A (II) LCD Separatör
hassas C.P.U ısı kontrolü ile ekran sökme işlemleri için tasarlanmıştır.
Sunline 946 A (II) LCD Separatör 200 x 110 mm boyutlarındaki Aliminyum ısıtıcı plaka; pürüzsüz bir yüzey ve eşit ısı dağılımı sahiptir. Gelişmiş çift panel teknolojisiyle üretilmiştir.

Sunline 946 A (II) Dokunmatik Ekran Ayırıcı tüm dokunmatik ekran cep telefon tamir onarım ve bakımları için teknik servislerde yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Verimlilik

Vakum pompası ile güçlü emişli, az gürültü ve uzun ömürlüdür.

Dokunmatik Panel

Dokunmatik kontrol paneli ile size maksimum kullanım ergonomisi sunar.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji ile üretildi.

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Tasarım

Yüzey sıcaklığı hassasiyeti için ısıtma plakası pürüzsüz alüminyum ile tasarlandı.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler