Sunline 8858 Havya İstasyonu

Portatif ve Ergonomik Sunline 8858 Havya İstasyonu

E

rgonomik kullanımlı, kompakt tasarımlı ve hafif havya istasyonu, takım çantasında bile rahatlıkla taşınabilir. Sunline 8858; dokunmatik kontrol paneli ile kullanımı kolaylaştırırken, hassas LED dijital ekran ile de kusursuz net değer okuma olanağı verir.

Sıcak hava üfleme makinesi farklı boyuttaki 3 üfleme ucu ile farklı işlemlerde yüksek verim almanızı sağlar. Maksimum performans için mikrobilgisayar kontrollü olarak üretilen lehim istasyonu, rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar için hata ve uyarı mesajları ile güvenli çalışma sağlar. Sunline 8858 Havya İstasyonu aynı zamanda sesiz çalışır ve uzun ömürlüdür.

Sıcak hava üfleme istasyonu; SMD lehim sökme, eklenti bileşenler, kablolar ve entegre bileşenleri, elektronik ürünleri üretim hattında, cep telefonu tamir sektöründe, hassas elektronik ve onarım sektöründe kullanılabilir.

Dokunmatik Panel

Dokunmatik kontrol paneli ile size maksimum kullanım ergonomisi sunar.

Portatif

Küçük boyutları ile taşınabilir özelliğinin verdiği kullanım rahatlığı sunar.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı, sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar için hata ve uyarı mesajları verir.

LED Ekran

Hassas LED dijital ekran ile veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler