Sunline 858D Havya İstasyonu

Sunline 858 Sıcak Hava Havya İstasyonu

E

lektriksel gürültü meydana getirmeyen yüksek torka sahip Sunline 858 Sıcak Hava Havya İstasyonu; sessiz çalışma ortamı oluşturan Brushless Fan 20.000 saat hizmet ömrüne sahiptir.

Sütunlu ısıtma teknolojisi ile tasarlanan sıcak hava tabancası seramik rezistansı çok güçlü ısı stabilitesi sayesinde olağanüstü titreşim azaltma yeteneğine sahiptir.

Ana ünite dış kasası yüksek sıcaklıklara dayanıklı metal alaşımlar ile tasarlanmıştır. Lehim İstasyonu; sap metalleri ve üfleme nozulları güçlü oksitlenme direncine sahip paslanmaz çelikten üretilmiştir.

858D Havya İstasyonu, mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde de sıcaklığı, doğru değerlerde sabitleyerek çalışma doğruluğu ve verimliliğini en üst seviyeye taşır. Yer tasarrufu sağlayan ergonomik yapısıyla kolay taşıma imkanı sunar.

858D SMD elemanları lehimleme işlemlerinde, elektronik ürünlerdeki devre kartlarında, elektronik labaratuvarlarında,endüstri meslek okullarında, üretim hatlarında, tamir onarım teknik servislerinde yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar için hata ve uyarı mesajları özelliğine sahiptir.

Ayarlanabilir Hava Akışı

Geniş ve/veya yumuşak hava akışı, kolay sıcaklık ayarlama gibi çoklu kullanım için tasarlandı.

Brushless Fan

Yüksek verim, doğrusal moment hız ilişkisi, yüksek moment hacim oranı sessiz çalışma ve uzun ömre sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji mikrobilgisayar kontrollü olarak üretildi.

Akıllı P.I.D

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler