Sunline 9936 Portatif Lehim İstasyonu

Ürün Açıklaması

S

adece 500 gr ağırlığındaki Sunline 9936 Lehim İstasyonu, kusursuz kompakt tasarımı ile dikkat çeken bir üründür. 15 saniye içinde 300 C°’ye ulaşabilen son teknoloji ürünü havya istasyonu, dokunmatik kontrol paneli ile ergonomik kullanım sağlar.

Hassas LED dijital ekran sayesinde, net değer okuma olanağına sahip Sunline 9936 Portatif Lehim İstasyonu, taşınabilir özelliği ile profesyonellerin lehimleme işlemlerini farklı yerlerde yapabilmesine imkan verir.

Yazılım

Akıllı yazılım tasarımı sayesinde yüksek sıcaklık otomatik alarm ve otomatik arıza tespiti yapar.

Akıllı P.I.D.

Son teknoloji mikroçip yazılım ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ ne sahiptir.

Hız ve Performans

15 sn süre içerisinde 300℃ ısıya ulaşabilen son teknoloji ürünüdür.

Portatif

Üretim aşamasındaki kompakt tasarım ile küçük boyutlarda ve taşınabilir imal edildi.

Güvenlik

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar için hata uyarısı, sesli uyarı ve LCD hata mesajları

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler