Sunline 949BD+ Lehim İstasyonu

Sunline 949BD+ Lehim İstasyonu ile
Maksimum Tasarruf

S

unline 949BD+; Lehim İstasyonu‘nun tüm özelliklerini içermesinin yanı sıra eklenen özellikleriyle verimliliği üst düzeye çıkarılmıştır. Üretim sürecinde, dahili SMT çift panel kullanılarak sinyal akışının mükemmel olması sağlanan 949BD+ serisinde, çalışma güvenliği ön plana çıkartılmıştır.

Sürüm yükseltme yapılan bu üst model havya istasyonu; programlanabilen uyku – kapanma programı ile maksimum güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Montaj, onarım, bakım uygulamalarını kolaylıkla yapmanız için mükemmel bir seçim sunar.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Akıllı P.I.D.

Son teknoloji mikroçip yazılımı teknolojisi ile donanımına ilave edilen ‘’sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi’’ne sahiptir.

Zamanlama

Enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için 0 dk ile 99 dakika zaman aralığı.

Otomatik Kapanma

Ayarlanması durumunda 0-99dk arasında otomatik kapanma fonksiyonu.

Sıcaklık Düzeltme

Rezistanstaki sıcaklıkta oluşan sapmalar için hata ve uyarı mesajları.

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler