Sunline 937D Lehim İstasyonu

Isı Kontrollü Sunline 937D Lehim İstasyonu

E

n uygun ısı seviyesi ile lehimleme işlemi yapmayı sağlayan Sunline 937D lehim istasyonu, üzerindeki “Dijital LED Ekran” sayesinde verimli çalışma olanağı verir. Hassas ısı değerini belirleme, sapma olmadan ayarlama ve ekrandan okuyabilme imkanı başarılı sonuç almayı sağlar.

ESD (Elektro Statik Deşarj) ve güvenli kullanım imkanı yaratan “Arıza Tespit ve Uyarı Sistemi” ile donatılan Sunline 937D Isı Kontrollü Havya İstasyonu, hafif ve kompakt yapısıyla rahatlıkla kullanılmaktadır.

ESD

Elektrostatik hasarları önleyen ESD (Elektro Statik Deşarj) sistemine sahiptir.

Güvenlik

Eşsiz arıza tespit uyarı sistemi sayesinde size güvenli çalışma koşulları oluşturur.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için en son teknoloji ile üretildi.

Portatif

Üretim aşamasındaki kompakt tasarım ile küçük boyutlarda ve taşınabilir imal edildi.

Ergonomik

Kompakt tasarımı sayesinde son derece rahat kullanım ergonomisi sunar

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler