Sunline SL-600 Kalem Havya 40 Watt

Ürün Açıklaması

K

alem havya kategorisinde yer alan Sunline SL 600 Kalem Havya 40 Watt, elektrik ve elektronik devrelerdeki elemanları birbirine lehim yapmak için gerekli yüksek ve hızlı ısıyı sağlar.

Gövde, içeriden gelen ısıya yalıtımlı olduğundan lehimleme işlemi sırasında herhangi bir ısı kaybı yaşanmaz. 40 watt’lık kalem havya, ısıya ve darbeye dayanıklı tutma sapının ergonomik tasarımı ile profesyonellere rahat ve kolay bir kullanım sunar. Isıtıcı bağlantılı LED ve bakırdan mamul metal ile korumaya alınan seramik ısıtıcı sayesinde ürün, uzun ömürlüdür.

Isı İzolasyonu

İçeriden gelen ısıya yalıtımlı gövde sayesinde ısı kaybı yaşanmaz.

Hızlı Isınma

Lehimlemek için gereken yüksek ve hızlı ısıyı sağlar.

Darbeye Dayanıklı

Darbeye dayanıklı gövde sayesinde güvenli ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Ergonomik

Son derece rahat ve kolay bir kullanıma sahiptir.

Led

Isıya duyarlı, rezistans bağlantılı LED lamba

Seramik Isıtıcı

Bakırdan mamul metal ile koruma altına alınmış olan seramik ısıtıcı sayesinde maksimum uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler