Sunline 990A Infrared BGA İstasyonu

3 Kombinasyonlu 990A Infrared BGA İstasyonu

S

on teknoloji ile tasarlanan Sunline 990A BGA istasyonu; ön ısıtma istasyonu ve lehimleme istasyonuna, kızılötesi teknolojisi entegre edilerek hazırlanan inovatif bir üründür. Yenilikçi bir tasarımla üretilen antistatik havya istasyonu; pratik, enerji tasarruflu, 3 kombinasyonlu tek istasyon özelliği ile profesyonel uygulamalar için gerekli tüm ihtiyacı karşılar. Gerçek zamanlı sıcaklık izleme özelliği sayesinde; kızılötesi lehim söküm işlemleri sırasında, aşırı sıcaklıklardan kaynaklanabilecek IC yüzeyindeki hasarların önlenmesini sağlar.

En son teknoloji ürünü mikrochip kullanılan PID programı; lehimleme uçlarındaki çalışma sıcaklığını, 100ms gerçek zamanlı olarak izleyerek sabit tutar. Sunline 990A BGA‘nın yüksek ısıya dayanıklı silikon ile izole edilen lehimleme kolu kolay kavranabilir. BGA İstasyonu 300º’lik ısıda 30 saniye boyunca temas olması halinde bile güvenli kullanım sağlar.

Sektör profesyonellerinin memnuniyetine verilen önem nedeniyle tasarım harikası bu ürün, hızlı teknik servis ve gelişmiş müşteri hizmetlerinden 7/24 destek alma ayrıcalığı ile sizlere sunulur.

3 in 1

Kızılötesi, Lehimleme ve Sıcak Hava İstasyonu Bir Arada

P.I.D

En son teknoloji ürünü; sıcaklık doğruluğu ve sabitleme sistemi (PID) ile donatılmıştır

Tasarım

Son çip teknolojisi ile tasarlandı.

Termal İzolasyon

Kablo aksamı; yüksek ısıya dayanıklı silikon ile izole edilmiştir.

Sıcaklık Düzeltme

Rezistansta oluşan sıcaklıkta olası sapmalar için hata ve uyarı mesajları verir.

LED Ekran

LED Ekranlar sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın *bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

*Garanti kapsamı dışındaki parçaları incelemek için tıklayınız.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler