Sunline 502D DC Power Supply 5V/2A Güç Kaynağı

Ürün Açıklaması

I

letişim cihazları bakımı ve onarımı için tasarlanan özel anahtarlama Sunline 502D DC Power Supply 5V/2A Güç Kaynağı. Özellikle cep telefonu tamiri için özel olarak üretilen güç kaynağı küçük boyutlu, hafif, aşırı akım korumalı ve otomatik kurtarma elektrik devresi ve aynı zamanda yüksek koruma hızına sahiptir.

Sunline 502D DC Power Supply 5V/2A; sorun giderme işleminden sonra 1 saniye içinde çıktıyı otomatik olarak geri yükler. Sunline güç kaynağı; cep telefonu şarj etmek için 5V USB portu ile donatılmıştır.

Fonksiyonel

Cep telefonu şarjı için kullanılabilen 5V USB bağlantı noktası ile donatılmıştır.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlandı boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi

Uzun Ömürlü

Son teknoloji kullanılarak tasarlanan 502D Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı

Güvenilir

Güvenlik için aşırı akım koruması ve otomatik kurtarma sistemleri ile donatılarak üretildi.

Tasarım

Cep telefonu ve bilgisayar tamir uzmanları ve teknik servislerinin en büyük yardımcılarından biri olarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler