Sunline 305DB DC Power Supply 0-30V/0-5A Güç Kaynağı

Güvenilir, Hassas, Çok Amaçlı Güç Kaynağı

B

ilimsel araştırma ve ürün geliştirme, laboratuvarlar ve üniversiteler ile dizüstü bilgisayar tamiri ve elektronik üretim için tasarlanan PS serisi DC güç kaynağı yüksek hassasiyete ve yüksek güvenilirliğe sahiptir.

Sunline 305 DB DC Power Supply 0-30V/0-5A Power Supply an soğutma sistemi aşırı ısınma durumunda devreye girer. Sürekli ayarlanabilir nominal değerde gerilim/akım, aşırı yük koruma devresi ile sanayi üretim ve onarım gibi uygulamalar için ideal bir seçimdir.

Sunline 305 DB Güç Kaynağı üzerindeki 4 haneli LCD ekran ile verileri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Ayarlanabilir Akım

Sürekli ayarlanabilir 0-5 A çıkış akımı

Ayarlanabilir Voltaj

Sürekli ayarlanabilir 0-30 volt çıkış voltajı

Aşırı Yük Koruma

Aşırı yük koruma sayesinde güvenli ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Yazılım

En son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılarak üretilmiştir.

Sıcaklık Koruma

Aşırı sıcaklıklarda devreye giren fan soğutma sistemine sahiptir.

LCD Ekran

4 Haneli LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler