Sunline 3010D DC Power Supply 0-30V/0-10A Güç Kaynağı

Maksimum Güvenlik ve Performanslı Güç Kaynağı

A

şırı yük ve akım koruması ile ürün güvenliği maksimum düzeye çıkartılarak tasarlanan Sunline 3010D Power Supply; yüksek performansa sahiptir. Yüksek hassasiyetli ürün güvenirliği için en son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılarak üretilen güç kaynağı ile voltaj ve akım değerlerini ayarlayabilirsiniz. LCD ekran sayesinde de verileri takip edebilirsiniz.

Sunline 3010D DC Power Supply 0-30V/0-10A Güç Kaynağı; üniversiteler ve meslek liselerinin elektronik, elektrik bölümleri; bilgisayar tamiri, elektronik üretim, onarım ve bakım yapan teknik servisler, bilimsel araştırma ve ürün geliştirme ile elektronik laboratuvarlar gibi birçok alanda tercih edilebilir.

Ayarlanabilir Akım

Sürekli ayarlanabilir 0-10 A çıkış akımı

Ayarlanabilir Voltaj

Sürekli ayarlanabilir 0-30 volt çıkış voltajı

Aşırı Yük Koruma

Aşırı yük koruma sayesinde güvenli ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Yazılım

En son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılarak üretilmiştir.

Sıcaklık Koruma

Aşırı sıcaklıklarda devreye giren fan soğutma sistemine sahiptir.

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler