Sunline 3005D-II DC Power Supply 0-30V/0-5A Güç Kaynağı

Kompakt Tasarımlı, Yüksek Performanslı Güç Kaynağı

Y

üksek performans ve kompakt bir yapı ile tasarlanan Sunline 3005D-II Güç Kaynağı 3 farklı çıkışa sahip bir illeri teknoloji ürünüdür.

Paralel ve seri mod kullanım seçenekleriyle size farklı voltaj ve amper değerleri ile çalışma imkanı sunar. Bağımsız mod kullanımında çıkış voltajı 0-30V ve çıkış amperi 0-5 arasındaki değerlere ayarlayabileceğiniz çift çıkışa sahiptir. Ayrıca, voltaj değerlerini 2.5V/3.3V/5V olarak ayarlayabileceğiniz, çıkış amperi sabit 3A olan 3. çıkışa da sahiptir. Paralel mod kullanımda ise; çıkış voltajı 30V çıkış amperi 10A’dır. Seri mod kullanımında; çıkış voltajı 60V çıkış Amperi 5A’dır.

Güç Kaynağı; ürün güvenirliği için en son teknoloji IC yazılımı kullanılarak üretilmiştir. Kısa devre ve yüksek akım koruma yeteneği ile kullanımı son derece güvenilirdir.

Sunline 3005D-II DC Power Supply 0-30V/0-5 A Güç Kaynağı üniversiteler ve meslek liselerinin elektronik, elektrik bölümleri, bilgisayar tamiri, elektronik üretim, onarım ve bakım yapan teknik servisler, bilimsel araştırma ve ürün geliştirme ile elektronik laboratuvarlar gibi birçok alanda tercih edilen bir cihazdır.

Ayarlanabilir Akım ve Voltaj

Sunline 3005D-II DC Power Supply 0-3 A çıkış akım ve 0-30 Volt çıkış voltaj sürekli ayarlanabilir.

3 Farklı Çıkış

Ayarlananbilir 3 farklı çıkışa sahip, ileri teknoloji ürünüdür.

Ergonomi Verimlilik

Paralel ve seri modu kullanım seçenekleriyle size farklı voltaj ve amper değerleri ile çalışma imkanı sunar.

Aşırı Yük ve Sıcaklık Koruma

Aşırı yük ve sıcaklık koruma sayesinde güvenli ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Yazılım

En son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılarak üretilmiştir.

LCD Ekran

LCD Ekranlar sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler