Sunline Dijital Program Kontrollü 3005D DC Power Supply

Ürün Açıklaması

D

ijital Program Kontrollü Sunline 3005D Power Supply geleneksel güç kaynaklarından %50 daha hafiftir. 4.2V 2A / 19V 5A sabit çıkışa sahip cep telefonu ve radyo frekans sinyalini hızlı kullanım tuşu ile algılar ve görüntüler. Bu özelliği ile Sunline 3005D DC Power Supply Dijital Program Kontrollü Güç Kaynağı PC ve cep telefon onarımlarında kullanıcılara önemli kolaylık sağlar.

Küçük boyutlu oluşu sayesinde rahat taşınabilir. Elektronik laboratuvarlar, meslek okulları, üretim hatları, elektronik bakım onarım teknik servislerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ürün güvenirliği için en son teknoloji ürünü IC yazılımı kullanılarak üretilmiş dc güç kaynağıdır. Yüksek verim, yüksek yük kapasitesi ve düşük dalgalanma gürültüsüne sahiptir. Kısa devre, yüksek voltaj stabilitesi ve aşırı yük koruma özelliği sayesinde güvenli ve uzun ömürlüdür.

Çıkış parametrelerinde yanlış kullanımdan kaynaklanan değişimleri önlemek için fonksiyon set kilidi ile daha güvenilir kılınmıştır. Güç anahtarı kapatılmadan önce hafıza butonuna basıldığında çıkış voltajını kaydetmiş olursunuz. Ardından güç anahtarını tekrar açtığınızda hafızada bulunan değer çıkış voltajı olur.

Ayarlanabilir Akım

Sürekli ayarlanabilir 0-30 A çıkış akımı

Ayarlanabilir Voltaj

Sürekli ayarlanabilir 0-30 volt çıkış voltajı

Aşırı Yük Koruma

Aşırı yük koruma sayesinde güvenli ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Yazılım

Ayarlanması durumunda 0-99dk arasında otomatik kapanma fonksiyonu.

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Güvenilir

Çıkış parametrelerinde yanlış kullanımdan kaynaklanan değişimleri önlemek için fonksiyon set kilidi ile daha güvenilir kılınmıştır

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler