Sunline 170611 VGA-HDMI Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

S

unline VGA-HDMI Çevirici Aparat 1080P Destekli Vga Girişinden HDMI Girişine Dönüştürür.

VGA çıkışlı cihazlarınızı rahatlıkla HDMI girişli cihazlarınıza bağlayarak hem ses hem de görüntü elde edebilirsiniz. VGA çıkışlı tüm cihazlarınızı kuruluma gerek kalmadan HDMI girişli cihazlarınıza bağlayarak hem ses hem de görüntü alabilmenin keyfini yaşayabileceksiniz.

Dönüştürücü adaptörü hem Windows hem de MAC işletim sistemli bilgisayarlarınızda kolaylıkla kullanabileceksiniz. Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen dönüştürücü, bilgisayarınızın VGA yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır.

Hafif, Kompakt ve Şık

170611 VGA-HDMI Dönüştürücü oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsin

Uyumluluk

VGA Video çıkışına sahip tüm elektronik cihazlardan gelen video ve ses sinyallerini dönüştürerek HDMI girişine sahip cihazlarda kullanılabilmektedir

Dayanıklılık

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam ABS gövde sayesinde Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uygulama

VGA çıkışlı cihazlarınızı rahatlıkla HDMI girişli cihazlarınıza bağlayarak hem ses hem de görüntü elde edebilirsiniz.

Kusursuz Aktarım

VGA-HDMI Dönüştürücü Çok daha iyi HD görsel deneyim senkronizasyonunu destekleyen yapısıyla beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Tak Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler