Sunline 192442 Type-C Dişi Mikro USB Erkek Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

T

ype-C Dişi – Mikro USB Erkek Dönüştürücü Adaptör

Micro USB ucunu Type-C ucuna çevirirerek, Micro USB kabloyu Type-C cihazlarda kullanabilirsiniz.

Kullandığınız cihazı şarj ederken kablo karışıklığını ortadan kaldıracak olan Micro USB Type-C; 8.4 mm genişliği ve 2.6 mm kalınlığıyla hem cihazlar için merak edilen daha ince olma kısmı gerçekleştirilebilirken hem de kablo karmaşası durumunu ortadan kaldırmaktadır.

Tak Çalıştır…

Sunline 192442 Type-C Dişi Mikro USB Erkek Dönüştürücü Adaptörünüzü; Type-C cihazlarda her hangi bir ek kuruluma gerek kalmadan cihazınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır.

Uygulama

Type-C Dişi Mikro USB Erkek Dönüştürücünün Micro USB ucunu Type-C ucuna çevirirerek, Micro USB kabloyu Type-C cihazlarda kullanabilirsiniz.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Kompakt Tasarım

Hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Avuç içi boyutları sayesinde cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Ergonomik

Kullandığınız cihazı şarj ederken kablo karışıklığını ortadan kaldıracaktır. Cihazlar için merak edilen daha ince olma kısmı gerçekleştirilebilirken hem de kablo karmaşası durumunu ortadan kaldırmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler