Sunline 192421 Type-C 3.5 mm Lightning Kulaklık Ses Çevirici

Ürün Açıklaması

T

ype-C 3.5 mm Lightning Kulaklık Ses Çevirici Dönüştürücü, Type-C (USB-C) giriş özelliği olan cihazlarınızı dijital ses aktarımı yapmak için kullanılır. Type-C kulaklık girişli cihazlar için, 3,5 mm aux olan kulaklıkları kullanabilmenizi sağlar. Dijital ses çıkışınızın kalitesini düşürmeden aktarım gerçekleştirir. Yüksek kalite malzemesi sayesinde ses aktarımı konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Blue-tooth sürümü tüm sistemleri destekler. Şarkıları dinleyebilmek için cep telefonunuzu Blue-tooth’a bağlamanız gerekir. Mobil ile seyahatlerinizde telefonunuzu, araç müzik sistemine kolaylıkla bağlayabilir ve favori müzik parçanızın tadını çıkarabilirsiniz.

Mükemmel Performans

Çok telli saf bakır tel içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, ses bozulmasını etkili bir şekilde azaltarak, dinlediğiniz müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Tak Çalıştır

Adaptörünüzü Type-C cihazlarda her hangi bir ek kuruluma gerek kalmadan cihazınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır.

Uygulama

Type-C 3.5 mm Lightning Kulaklık Ses Çevirici Dönüştürücü Adaptör; Type-C portuna sahip tablet ceptelefon pc v.b. cihazlarınızdan 3,5 mm kulaklık giriş jakına sahip tablet kulaklık, araç müzik sistemi v.b.. cihazla kullanılabilir.

Kompakt Tasarım

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsin.

Uzun Kullanım Ömrü

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam alüminyum gövde sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uyumluluk

Type-C (USB-C) giriş özelliği olan tüm cihazlar iPhone 7 Plus ve sadece iOS 10.2 ve alt sürümlerini destekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler