Sunline 192405 iPhone Lightning Dual Kulaklık Şarj Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

i

Phone Lightning Dual Kulaklık/Şarj Dönüştürücü Kablosu

Sunline 192405 iPhone Lightning Dual Kulaklık Şarj Dönüştürücü aynı anda şarj edebilmek ve kulaklığınızı kullanabilmek için dönüştürücü kablolu adaptörüdür. Oksitlenmeye karşı kumlama işlemi yapılarak alüminyum alaşımlı gövdeye sahiptir. Harici kulaklık girişi olmayan, lightning girişe sahip Apple marka cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 1 adet lightning giriş (erkek) ve 1 adet lightning (dişi) 1 adet 3,5 mm çıkış mevcuttur. Şarj akımı iletimi 5V/1.5Amper’dir. Ses ve şarj fonksiyonu aynı anda çalışabilmektedir.

Not: 3.5 mm & Lightning sesli çağrı ve uzaktan kumandayı desteklemez.

Kompakt ve Şık

Çantaya ve çanta bölmesine, cebe sığabilen Sunline 192405 zarif dizaynı ve minik boyutlarıyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan Sunline 192405 her yere götürebilirsiniz.

Güvenli ve Hızlı Şarj

iPhone Lightning Dual Kulaklık Şarj Dönüştürücü tasarımında %50 daha kalın saf bakır alaşım kullanılarak gerçekten hızlı ve güvenli şarj yapılabilmesi mümkün kılınmıştır.

Uyumluluk

Tüm Apple cihazlarını, IOS 10.3 (en son IOS 12 sistemi dahil) ve üstünü destekler.

Dayanıklılık

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanmış ve oksitlenmeye karşı kumlama işlemi yapılmış alüminyum alaşımlı gövdeye sahip Sunline 192405’i bu sayede uzun yıllar kullanacaksınız.

Mükemmel Performans

Sunline 192405 çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün ses çıkışı ve data transfer desteği verir.

Uygulama

Aynı anda şarj edebilmek ve kulaklığınızı kullanabilmek için dönüştürücü kablolu adaptörünün Ses ve şarj fonksiyonu aynı anda çalışabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler