Sunline 192401 iPhone Lightning Kulaklık Şarj Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

A

ynı Anda Şarj ve Müzik Keyfini Doyasıya Yaşayın!

48 kHz’e kadar, 24 bit ses çıkışına sahip ve tüm IOS sürümlerini desteleyen Sunline 192401 iPhone Lightning Kulaklık Şarj Dönüştürücü; Apple ürünlerinin hepsinde kullanılabilmektedir. Kulaklık girişi olmayan Apple ürünlerinde ise (iPhone 7,8, X, XR, 11 ve Plus gibi) kullanarak kulaklık ve güç girişi elde etmiş olursunuz.

Lightning konnektörü veya Type-C konnektörü olan cihazları 3.5 mm aux kablosuna çevirerek çeşitli cihazlarda telefonunuzdaki veya tabletinizdeki sesleri dışarı aktarabilir, müziklerinizi dinleyebilir cihazınızı şarj edebilirsiniz. Type-C ve Lightning konnektörü olan bütün cihazlarda, arabanızda, müzik setinizde, hoparlörünüzde, 3.5 mm giriş destekleyen kulaklıklarınızla (vb.) kullanabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarınıza veri aktarmak için senkronizasyonu ve İPhone optimum geçiş şarjını destekler.

Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, lightning yuvasına ilk taktığınız andan itibaren cihazınız otomatik olarak tanınacaktır. Tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bağlamak işte bu kadar kolay!

Tak Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, lightning yuvasına ilk taktığınız andan itibaren cihazınız otomatik olarak tanınacaktır. Tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bağlamak işte bu kadar kolay!

Kompakt ve Şık

Çantaya ve bölmeye sığabilen Sunline 192401 zarif dizaynı ve minik boyutlarıyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan Sunline 192401 her yere götürebilirsiniz.

Güvenli ve Hızlı Şarj

iPhone Lightning Kulaklık Şarj Dönüştürücü tasarımında %50 daha kalın saf bakır alaşım kullanılarak gerçekten hızlı ve güvenli şarj yapılabilmesi mümkün kılınmıştır.

Uygulama

Lightning konnektörü veya Type-C konnektörü olan cihazları 3.5 mm aux kablosuna çevirerek çeşitli cihazlarda telefonunuzdaki veya tabletinizdeki sesleri dışarı aktarabilir, müziklerinizi dinleyebilir cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Dayanıklılık

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam ABS gövde sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Mükemmel Performans

Çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün ses çıkışı desteği verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler