Sunline 170698 5in1 Type-C 3.0 HDMI 4K Dongle Dock İstasyonu

Ürün Açıklaması

T

ype-C 3.0 HDMI 4K 5 in1 Dongle Dock Bağlantı İstasyonu; boyutları sayesinde yanınızda, çantanızda taşıyabileceğiniz yer kaplamayan tasarıma ek olarak size İşlevsel ve çok yönlü bir kullanım sunar. Sürücü gerektirmez ‘’Tak Çalıştır’’ ile kurulumu kolaydır. USB3.0 / USB2.0 / USB1.1 ile geriye dönük uyumlu USB3.1 bağlantı noktaları 10 GBp s’ye kadar veri aktarmanıza izin verir.

Aynı anda bir USB-C dizüstü bilgisayara iki adet USB-A çevre birimine (örn. Klavyeler, fareler, hoparlörler veya parmak sürücüleri) bağlanabilir.

USB 2.0 ve USB 1.0 cihazlarıyla geriye dönük uyumludur. USB-C Portu -Bir USB-C güç adaptörüne bağlayın ve bağlı Power Delivery özellikli USB-C dizüstü bilgisayarı ve hubı, çoklu çevre birimlerini bağlarken ve veri aktarırken USB-C şarj portu üzerinden şarj edin. Veri aktarım yapacağınız cihazınızın HDMI arayüzü, HDMI 4K 30HZ ses ve görüntü çıkışı, bilgisayar veya mobil cihaz desteği HDMI 4K video çıkışı işlevini desteklemelidir, HDMI 4K bağlantısı gerçekleştridiğinizde, bilgisayar / mobil cihaz gibi aletlerde sorunsuz aktarım için HDMI 4K video çıkış işlevini/özelliğini desteklemesi gerekir, Ürün bağlantı ekipmanı standart 4K HDMI kablosu ile donatılmış olmalıdır.

Sunline 170698 5 in1 Type-C 3.0 HDMI 4K Dongle Dock İstasyonu, downlink USB BC şarj protokolünü destekler, downlink USB BC 5V / 1A’ya kadar güç çıkışını şarj eder, normal 500MA. Windows 2000/2003/ ME/XP/Vista/WIN 7/8/10 veya Mac OS 8.1 ve üzeri işletim sistemlerini destekler yapıdadır. Ultra hızlı Gigabit Ethernet hızlarının ve doğrudan kablolu bağlantının güvenilirliğinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Hafif, Kompakt ve Şık

Minimal boyutları sayesinde yanınızda, çantanızda taşıyabileceğiniz yer kaplamayan tasarıma ek olarak size işlevsel ve çok yönlü bir kullanım sunar.

Dayanıklılık

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam alüminyum gövde sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Fonksiyonel

USB-C şarj portu üzerinden veri aktarımı gerçekleştirken downlink USB BC şarj protokolünü destekler, downlink USB BC 5V / 1A’ya kadar güç çıkışını şarj eder, normal 500MA. görüntü, data ve ses aktarımını gerçekleştirir.

Ultra Hız

10 GBps’ye kadar veri aktarmanıza izin verir, hızlı gigabit ethernet hızlarının ve doğrudan kablolu bağlantının güvenilirliğinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

HDMI 4K Video Çıkışı

HDMI 4K 30HZ yüksek kalitedeki ses ve 4K x 2K @ 30Hz çözünürlükte görüntüleri ile TV/projektör / farklı monitörlere aktarmanın keyfini yaşayın.

Uyumluluk

USB 2.0 ve USB 1.0 cihazlarıyla geriye dönük uyumludur. Windows 2000/2003/ ME/XP/Vista/WIN 7/8/10 veya Mac OS 8.1 ve üzeri işletim sistemlerini destekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler