Sunline 170694 5in1 USB-C Type-C USB 3.0 Hub/HDMI/VGA

Ürün Açıklaması

T

ype-C bağlantısından VGA /HDMI/ 3 bağlantı noktalı USB 3.0 HUB’a Sahip Olun!

Sunline çok bağlantı noktalı Type-C Adaptör Type-C portunu- VGA çıkışına, HDMI ve 3 bağlantı noktalı USB 3.0 HUB‘a dönüştürür.

Diz üstü bilgisayarınız, tabletinizin sinyalini USB-C portu üzerinden HDMI veya VGA portuna dönüştürerek; projeksiyon cihazına, LCD monitor, TV’ye aktarabilirsiniz. Yalnız şık tasarımlı bir cihaz değil aynı zamanda küçük boyutu ile dijital eğlence merkezleri, sunum ve toplantı odaları, konferans salonu, okullar, eğitim merkezleri gibi yerlerde VGA tabanlı görüntü uygulamaları için tümleşik, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli çözümler sunabilmektedir.

Type-C şarj girişi sayesinde yeni nesil LG G5 / Samsung Note 7 / HTC 10 gibi telefonların ekranındaki görüntüyü monitörünüze aktarırken size tam boy bir USB 3.0 portu kazandırır ve aynı zamanda TYPE-C portu üzerinden telefonunuzu şarj etmenizi sağlar. Bu sayede telefonunuzun gücünü dev ekrana yansıtırken USB 3.0 portu üzerinden bağlayabileceğiniz klavye ve mouse yardımcılığı ile telefonunuzu bilgisayar gibi kullanabilirsiniz.

Tak Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, bilgisayarlarınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır. Tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bağlamak işte bu kadar kolay!

Macbook Uyumlu;
MacBook, Google Chromebook Lumia, Samsung-Dell Dizüstü Bilgisayar gibi HDMI Video Çıkış desteğine sahip ürünlerle uyumludur uyumlu olduğu bazı cihazlar ; 2016 MacBook Pro; 2015, 2016 MacBook 12”; Chromebook Pixel; Dell XPS ; Dell XPS 15; HP EliteBook Folio G1; HP Spectre; Lenovo Air 13 Pro; Lenovo Air 12; Lenovo YOGA 5 Pro; Lenovo YOGA 900; Acer V15 Nitro; Samsung Notebook 9 900X5L-K01; HuaWei MateBook.

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsin.

Dayanıklı

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam alüminyum gövde sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uygulama

Tek bir Type-C 3.0 bağlantısından dijital kamera, flash sürücü, mouse, klavye gibi birden çok USB aygıtlarını bağlayabilirsiniz. Diz üstü bilgisayarınız, tabletinizin sinyalini USB-C portu üzerinden HDMI veya VGA portuna dönüştürerek; projeksiyon cihazına, LCD monitor, TV’ye aktarabilirsiniz.

Mükemmel Performans

Çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün data çıkışı desteği verir.

Full HD 1080P

Yüksek kalitedeki 1080P çözünürlükte görüntülerinizi USB C Type C-USB 3.0 Hub/HDMI/VGA Dönüştürücü Kablo ile TV/projektör/farklı monitörlere aktarmanın keyfini yaşayın.

Uyumluluk

MacBook , Google Chromebook Lumia, Samsung-Dell Dizüstü Bilgisayar gibi HDMI Video Çıkış desteğine sahip ürünlerle uyumludur.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler