Sunline 1706904 Type-C 3X USB 3.0-1X RJ45 Lan 10/100 Mbit

Ürün Açıklaması

3

x USB3,0 ve 10/100 Mbit RJ45 Lan adaptörü, USB3.1 Type-C üzerinden RJ-45 10/100 Mbit hızında kablolu ağ bağlantısı sunan pratik bir adaptördür. Tak ve çalıştır özelliği ile kullanımı kolaydır. Sürücü gerektirmez. Yeni Nesil MacBook ve Slim UltraBook modellerinde inceliği korumak amacıyla sadece 1 adet USB 3.1 TypeC bağlantısı bulunmaktadır.

Sunline 1706904 Type-C 3X USB 3.0-1X RJ45 Lan 10/100 Mbit ağ adaptörü ile hem USB portlarınızı artırabilir hem de 10/100 Mbit hızında ağ kullanımına kolayca geçebilirsiniz. Sisteminizi daha verimli kullanmak için aynı anda bağlamanız gerekebilen USB Disk, Klavye, Mouse, Kamera, Printer gibi bileşenler için ideal çözümünüz. 3 adet USB 3.0 ve 10/100 Mbit Ethernet portu sayesinde yeni nesil Macbook’unuzu daha verimli kullanabileceksiniz!

Uyumluluk

Macbook, Ultrabook, Netbook gibi kablosuz klavye, mouse, fotoğraf makinesi, USB bellek, harici disk ve akıllı telefon gibi birçok bileşeni aynı anda bağlamanız için USB3.1 Type-C dönüştürücü, 3 port USB 3.0 bağlantı desteğine sahiptir.

100 Mbit Hız

USB3.1 Type-C 10/100 Mbit ağ adaptörü ile hem USB portlarınızı artırabilir hem de 10/100 Mbit hızında ağ kullanımına kolayca geçebilirsiniz.

Hafif, Kompakt ve Şık

Çantaya ve bölmeye sığabilen 3x USB 3.0-10/100 Mbit Ethernet adaptörünü zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan USB 3.0-10/100 Mbit Ethernet adaptörünüzü her yere götürebilirsiniz.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Dayanıklılık

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam alüminyum gövde sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Fonksiyonel

Sisteminizi daha verimli kullanmak için aynı anda bağlamanız gerekebilen USB disk, klavye, mouse, kamera, printer gibi bileşenler için ideal çözümünüz. 3 adet USB 3.0 ve 10/100 Mbit Ethernet portu sayesinde yeni nesil Macbook’unuzu daha verimli kullanabileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler