Sunline 1706903 Type-C 3X USB 3.0-1X RJ4 Lan 10/100/1000Mbit

Ürün Açıklaması

A

z Sayıda USB Çıkışlı Ultrabooklara Mahkum Kalmayın!

USB 3.1 Type-C kullanılan yeni nesil Ultrabooklar ince ve hafif yapılarıyla bize taşıma kolaylığı sağlarken bağlantı portlarının azlığı nedeniyle bazen istediğimiz donanımları aynı anda çalıştırmamıza izin vermemektedir. Özellikle ofis ortamında klavye, fare, yazıcı kullananlar için ultrabook ve dizüstü bilgisayarların USB çıkış sayısı yeterli gelmemektedir. Taşınabilir disk, USB bellek gibi ekstra bir ürün daha kullandığınızda kablo tak-çıkar yapmak zorunda kalırsınız. 3x USB 3.0 HUB ve 10/100/1000 Mbit Ethernet Ağ Adaptörü, 3 port USB portu ile USB cihazlarda yaşadığınız tüm sorunların çözümü olacaktır.

Tüm cihazlarınız için 3 Port USB 3.0 HUB kablosuz klavye-fare, fotoğraf makinesi, USB bellek, harici disk ve akıllı telefon gibi birçok bileşeni aynı anda bağlamanız için Sunline 1706903 Type-C 3X USB 3.0-1X RJ4 Lan 10/100/1000Mbit, 3 port USB 3.0 bağlantı desteğine sahiptir.

Uyumluluk

Macbook, Ultrabook, Netbook gibi kablosuz klavye, mouse, fotoğraf makinesi, USB bellek, harici disk ve akıllı telefon gibi birçok bileşeni aynı anda bağlamanız için USB3.1 Type-C dönüştürücü, 3 port USB 3.0 bağlantı desteğine sahiptir.

Ultra Hız

USB3.1 Type-C 10/100/1000Mbit ağ adaptörü ile hem USB portlarınızı artırabilir hem de 10/100/1000 Mbit hızında ağ kullanımına kolayca geçebilirsiniz.

Hafif, Kompakt ve Şık

Çantaya ve bölmeye sığabilen 3x USB 3.0-10/100/1000 Mbit Ethernet adaptörünü zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan USB 3.0-10/100/1000 Mbit Ethernet adaptörünüzü her yere götürebilirsiniz.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Dayanıklılık

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam alüminyum gövde sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Fonksiyonel

Sisteminizi daha verimli kullanmak için aynı anda bağlamanız gerekebilen USB disk, klavye, mouse, kamera, printer gibi bileşenler için ideal çözümünüz. 3 adet USB 3.0 ve 10/100/1000 Mbit Ethernet portu sayesinde yeni nesil Macbook’unuzu daha verimli kullanabileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler