Sunline 170681 Type-C USB 2.0/VGA/Type-C Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

U

SB Type-C Çoklu Portlu Dönüştürücü adaptörle, şarj ve ekran için tam bir işleve sahip olun. Type-C Portu, diğer cihazları şarj etmenizi sağlarken, Vga bağlantısı ekranlarınızı genişletmenizi sağlar. VGA, USB 3.0 ve Type-C portları aynı anda çalışmaktadır.

Tak Çalıştır

Yeni nesil USBbağlantı arayüzü sayesinde görüntü aktarımı tak ve çalıştır özelliği ile kullanımı kolaydır. Sürücü gerektirmez.

Hızlı Veri Transferi

5 Gbps USB 3.0 yüksek hızlı veri transferi ve USB Type-C arayüzü PD desteği ile 5~20V / 1.5 ~ 4A şarj özelliğindedir.

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsin.

Dayanıklı

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam alüminyum gövde sayesinde Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Hızlı Veri Transferi

5 Gbps USB 3.0 yüksek hızlı veri transferi ve USB Type-C arayüzü PD desteği ile 5~20V/1.5~4A şarj özelliğindedir.

Mükemmel Performans

Çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün data çıkışı desteği verir.

Full HD 1080

Yüksek kalitedeki 1080P çözünürlükte görüntüleriniziType-C USB 2.0/VGA/Type-C Dönüştürücü Kablo ile TV/projektör ve farklı monitörlere aktarmanın keyfini yaşayın.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler