Sunline 170678 Type-C Type-C/PD Şarj/USB 3.0X3 Çoklayıcı

Ürün Açıklaması

B

ilgisayarınızdaki tek bir Type-C 3.0 bağlantısından dijital kamera, flash sürücü, mouse, klavye gibi 1 den çok USB aygıtlarını bağlamanız ve yeni MacBook 12 ” Google, Chromebook Pixel, Nokia N1’inizi şarj edebilmek için Sunline TYPE-C TO TYPE-C PD Şarj +USB3.0X3 Çoklayıcıya sahip olmalısınız!

Type-C USB 3.0 X3/PD Şarj/Type-C Dönüştürücü Çoklayıcı, küçük boyutları ve ergonomik dış gövdesiyle yanınızda taşıyabileceğiniz, bir çoklayıcıdır.

Tak Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, bilgisayarlarınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır. PC’nizin portlarını çoğaltmak için tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bağlamak işte bu kadar kolay!

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsin.

Dayanıklı

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam Alüminyum gövde sayesinde Uzun kullanım ömrüne sahiptir

Uygulama

Tek bir Type-C 3.0 Bağlantısından dijital kamera, flash sürücü, mouse, klavye gibi birden çok USB aygıtlarını bağlayabilirsiniz.

Uyumluluk

Apple notebook Macbook Air 12-inch dört portlu USB3.0 mobil sabit disk/cep telefonu/U disk arayüzü sinyal kaynağı bağlantısı ile, çıkış yüksek hızlı USB 3.0 hız

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır

Mükemmel Performans

Çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün data çıkışı desteği verir

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler