Sunline 170676 USB Type-C USB3.0+HDMI (4K*2K)+Type-C

Ürün Açıklaması

T

elefon, tablet, laptop ve notebook bilgisayarlar için Type-C çıkışı çeviren ve üç porta kadar artıran adaptör HUB. 1x Type-C cihaz çıkışını alır ve 1x HDMI + 1x USB 3.0 ve 1x Type-C şarj portlarına çevirir.

HDMI çıkışı: ek olarak 4K HDMI çıkış Portu vardır. Bu sayede telefon veya tabletinizin görüntüsünü televizyon veya monitöre aktarabilirsiniz.

USB 3.0 Portu: her türlü USB cihaz bağlayabilirsiniz: telefonunuza, tabletinize, laptopunuza klavye, mouse, flash bellek, gamepad, oyun kolu v.s. bağladığınız cihazla uyumlu Plug &Play çevre birimlerini ve aynı anda 2 cihaz bağlanabilinir.

Type-C Şarj Portu: çevirici HUB adaptör üzerinde Type-C şarj portu bulunur. Bu sayede cihazınızı diğer portları kullanırken eş zamanlı şarj edebilirsiniz. Bu şarj yuvası 5~20V / 1.5~4A şarj kademesine sahiptir. Tüm Type-C cihazlarla uyumludur.

Tak Çalıştır …

Plug&Play (Tak ve Çalıştır) özelliğine sahiptir. Hiç bir sürücü veya ek işlem gerektirmez. Alüminyum kasası ve kaliteli malzemesi uzun yıllar güvenli kullanım sağlar.

Dayanıklılık

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam Alüminyum gövde sayesinde Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve ekstra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsin.

Uyumluluk

MacBook / MacBook Pro, Google Chromebook Lumia, Samsung-Dell Dizüstü Bilgisayar gibi HDMI Video Çıkış desteğine sahip ürünlerle ve Android, Windows, MacOS işletim sistemleriyle tam uyumludur.

4K Dijital Görüntü Ses Aktarımı

Yüksek kalitedeki ses ve 4K x 2K @ 30Hz çözünürlük’te görüntülerinizi Sunline USB 3.1 Type-C HDMI/USB 3.0 Dönüştürücü Kablo ile TV/projektör/farklı monitörlere aktarmanın keyfini yaşayın.

Uygulama

Type-C şarj portu, 3X HUB USB 3.0 Portu sayesinde klavye, mouse, flash bellek, gamepad, oyun kolu v.s. her türlü USB cihaz bağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler