Sunline 170668 USB 3.1 Type C -VGA Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

U

SB 3.1 Type-C to VGA Dönüştürücü Adaptör ile yeni nesil cihazlarınızdaki VGA girişli monitör, TV, projeksiyon cihazı gibi ortamlardan 1080p ve 4K / 60hz’ye kadar görüntü alabilirsiniz. Tak çalıştır konfigürasyonu sayesinde sürücüleri yüklemeniz veya sistem ayarlarını değiştirmeniz gerekmez.

Yalnız şık tasarımlı bir cihaz değil aynı zamanda küçük boyutu ile dijital eğlence merkezleri, sunum ve toplantı odaları, konferans salonu, okullar, eğitim merkezleri gibi yerlerde VGA tabanlı görüntü uygulamaları için tümleşik, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.

Tak Çalıştır …

Plug&Play (Tak ve Çalıştır) özelliğine sahiptir. Hiç bir sürücü veya ek işlem gerektirmez. Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, bilgisayarlarınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır.

Dayanıklı

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam ABS gövde sayesinde Uzun kullanım ömrüne sahiptir

Uyumluluk

HDMI Video Çıkış desteğine sahip MacBook / MacBook Pro, Google Chromebook Lumia, Samsung-Dell Dizüstü Bilgisayar gibi ürünlerle ve Android, Windows, MacOS işletim sistemleriyle tam uyumludur

Tak Çalıştır

Hiç bir sürücü veya ek işlem gerektirmez. Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, bilgisayarlarınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır.

Uygulama

Sunline 170668 USB 3.1 Type C -VGA Dönüştürücü Adaptör ile yeni nesil cihazlarınızdaki VGA girişli monitör, TV, projeksiyon cihazı gibi ortamlardan 1080p çözünürlüğe kadar görüntü alabilirsiniz.

Full HD 1080

Yüksek kalitedeki 1080 P çözünürlük’te görüntülerinizi Sunline USB 3.1 Type C-VGA Dönüştürücü Kablo ile TV/projektör / farklı monitörlere aktarmanın keyfini yaşayın

Hafif, Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler