Sunline 170661 USB Type-C DVI 4K Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

T

ype-C Bağlantısından DVI Port Görüntü Çıkışına Sahip Olun!

Sunline USB 3.1 Type-C-DVI dönüştürücü notebook, tablet ve cep telefonu gibi cihazlarınızdan DVI görüntü çıkışı almanızı sağlayacak. Bu sayede DVI girişli LCD monitör ekranları ve TV’leri kullanabilecek, projeksiyon cihazlarınızda 4K UHD görüntü alabilmenin keyfini yaşayabileceksiniz. notebook, tablet ve cep telefonu nuzdan yüksek kalitede görüntü aktarımı SUNLİNE dönüştürücü adaptör ile ekranınızda!

Ergonomik dış gövdesiyle yanınızda taşıyabileceğiniz, dilediğiniz zaman Type-C çıkışlı mobil cihazınızdan DVI görüntü çıkışı almanıza imkan tanıyan bir dönüştürücüdür. Bu sayede mobil cihazınızdaki resimleri arkadaşlarınızla birlikte büyük ekranda görebilir, video arşivinizi beraber izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yalnız şık tasarımlı bir cihaz değil aynı zamanda küçük boyutu ile dijital eğlence merkezleri, sunum ve toplantı odaları, konferans salonu, okullar, eğitim merkezleri gibi yerlerde DVI tabanlı görüntü uygulamaları için tümleşik, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.

USB 3.1 Type C – DVI dönüştürücü adaptörü hem Windows hem de Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda kolaylıkla kullanabileceksiniz. Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, bilgisayarlarınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır. tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bağlamak işte bu kadar kolay!

Hafif, Kompakt ve Şık

Ergonomik dış gövdesiyle ve küçük boyutları ile yanınızda taşıyabileceğiniz dilediğiniz zaman Type-C çıkışlı mobil cihazınızdan DVI görüntü çıkışı almanıza imkan tanıyan harika bir dönüştürücüdür.

Uzun Kullanım Ömrü

Konnektörler nikel ve kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Sağlam ABS gövde ile Uzun kullanım ömrüne sahiptir

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen bu dönüştürücü, bilgisayarlarınızın Type-C yuvasına ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacaktır. tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bağlamak işte bu kadar kolay!

Uygulama

Type-C-DVI dönüştürücü; notebook, tablet ve cep telefonu gibi cihazlardan DVI Portuna sahip Led TV, monitör ve projeksiyonlara yüksek kalitede görüntü aktarını gerçekleştirir

4K UHD

DVI girişe sahip LCD monitör ekranlar ve TV’lere görüntü aktarımı yapacak ve Full HD 4K görüntü alabilmenin keyfini yaşayabileceksiniz.

Mükemmel Performans

Çok telli saf bakır içeriğine sahip transfer kablosu dahili kullanımı, bozulmaları etkili bir şekilde azaltarak üstün görüntü çıkışı desteği verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler