Sunline 170629 DP-HDMI/VGA/DVI Dönüştürücü

Ürün Açıklaması

<

strong>Display Port-HDMI/VGA/DVI Dönüştürücü
Macbook , surface yada Minidisplay portuna sahip herhangi bir cihazdan HDMI, VGA yada DVI çıkış almaya imkan verir. Üç adet çıkış veren Sunline DisplayPort – HDMI&VGA&DVI Dönüştürücü istemiş olduğunuz bağlantıyı sağlamanıza yardımcı olur. Dilerseniz iş yerinde sunumunuzu projektöre yada izlemek istediğiniz filmi evinizde Tv nize aktarabilirsiniz.

DisplayPort çıkışına sahip tüm elektronik cihazlardan gelen video ve ses sinyallerini dönüştürerek HDMI&VGA&DVI girişine sahip cihazlarda kullanılabilmektedir.

Hafif Kompakt ve Şık

Mobil cihazlarla çalışmak için oldukça hafif, kompakt ve şık bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede cebinizde veya çantanızın bir köşesinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Tak&Çalıştır

Herhangi bir sürücü kurulumu veya harici güç gereksinimi ve extra bir ayar gerektirmez, cihazınızın arayüzüne ilk taktığınız andan itibaren işletim sisteminiz tarafından otomatik olarak tanınacak ve çalışacaktır.

Dayanıklı

Deformasyonlara karşı konnektörler nikel kaplama olarak tasarlanarak korozyon direnci artırılmıştır. Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Uygulama

Macbook, surface yada mini displayportuna sahip herhangi bir cihazdan üç adet farklı HDMI, VGA yada DVI olarak çıkış almaya imkan verir.

Uyumluluk

MacBook Pro, MacBook Pro, MacBook Air ve Mini DisplayPort ile iMac için uygundur. Ayrıca displayportuna sahip herhangi bir cihazdan HDMI, VGA yada DVI çıkış almaya imkan verir. HDMI, VGA yada DVI çıkış almaya imkan verir.

Full HD 1080P

Üstün görüntü ve ses çıkışı desteği veren Sunline Mini Displayport – HDMI&VGA&DVI Dönüştürücü beklentilerinizi fazlası ile karşılayarak, çok daha iyi HD görsel deneyim senkronizasyonunu destekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler